Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Pécsen milyenek a vizsgabiztos...

Pécsen milyenek a vizsgabiztosok, elfogadnak borítékot?

Figyelt kérdés
Megnéztem a sikeres vizsgák arányát, van erről egy hivatalos táblázat és kb. 10 emberből 2-3 megy át, ez alacsonyabb, mint máshol. Az oktatóm azt mondja, jól vezetek és már vizsgára akar kiírni, de ez kicsit elvette a kedvemet. Esetleg borítékot elfogadnak?

2019. ápr. 14. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Nagy marha vagy, h megpróbálod!

De h el akarod tilttatni magad, akkor hajrá!

Amúgy nézd a másik oldalt, mennyivel szebb, h tisztességesen nyersz!

2019. ápr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

mi a kellemetlenebb?

megbukni, és kifizetni újra a pótvizsga díját, vagy többet fizetni, és feleslegesen stresszelni azon, hogy vajon a vizsgabiztos nem-e szopat meg, és annak ellenére is megbuktat, hogy fizettél.

2019. ápr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Te ismered önmagadat a legjobban. Én tuti nem érezném jól magamat, ha lefizetném a vizsgabiztost, mert az azt jelentenè: nem az én felkészültségem, tudásom, szorgalmas munkám eredménye az, hogy átmentem a vizsgán. De ha olyan ember vagy, akit ez nem érdekel és csak túl akarsz lenni rajta, akkor hajrá, csak legyél tisztában az esetleges (még ha nem túl valószínű) büntetőjogi következményekkel is.
2019. ápr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Ne oltsa le már mindenki szegényt.

Honnan tudjátok miért akar "könnyen" levizsgázni.

Saját esetemből indulok ki.

Kifogtam pécs legszarabb autós iskoláját. 4 kerék autós iskola.

A kresz vizsga után 3 hónapot kellett várnom, mire kaptam oktatót. Aztán az oktatóm kemény heti 2 óra oktatási időt utdott biztosíttani. KB 20 óra vezetést csináltam meg 3 hónap allatt. Amikor láttam hogy ez nem fog menni oktató váltásnál ismét 3 hónapot kellett várnom oktatóra. És a következő oktató szintén csak heti óra oktatási időt tudott biztosíttani. Sajnos autós iskolát kellett váltanom. Elszenvedtem több mint 1 évet, elköltöttem elég sok pénzt a semmire. Hidjétek el, hogy ha nekem azt mondaná most valaki, hogy tutira le lehet fizetni a vizsga biztost, én lefizetném. És nem azért mert balfasznak érzem magam, hogy levizsgázzak(ha rendessen felkészített volna az autós iskola a kifizetett pénzemért), vagy nem azért, mert szeretem az életben a dolgok könnyű oldalát megfogni. Hanem azért, mert nem azért szenvedek már 1 éve, és fizettem ki egy vagonnyi pénzt, hogy semmi eredményt ne lássak belőlle.

Szóval nem tudhatjátok a kérdezőnek miért lenne fontos a gyors, vagy könnyű jogsi szerzés. Ha leírta volna mi az oka annak, hogy így szeretne jogsit szerezni, akkor lehetne ítélkezni fölötte.

2020. aug. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Pécsen kérlek engem 5x szer megbuktattak, olyan hiba miatt amit az oktató os kifogásolt.

Pécsen egy rohadt nagy bunkó az összes... Önbizalmam 0, feladtam, azóta sincs jogoshitványom...

Amit nem is bánok, így is eljutok mindenhova.

Csak az a legidegesítőbb, hogy 8 osztályos putri cigánynak meg a 17 éves suttyóknak már van... Ez pécs

2021. máj. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!