Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Állandóan félek, hogy traffi...

Állandóan félek, hogy traffi bírságot kapok. Pedig mindig szabályosan haladok. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Csak ismerős helyeken járok,tudom is hol a traffi, erre mindig jön valami nem várt tényező, ma pl. hívtak telefonon és erre csak annyit láttam, hogy 70-nél mérő traffinál 80 körül mentem. Olyan a hely, hogy 110km/h majd egy gyanútlan 70-es tábla és puff ott a trifi-traffi. (Persze számomra már ismert). Most azon rettegek, hogy jön a bünti. Pedig nem fog, asszem, remélem, bízok benne. Nem jön, ugye?
2020. ápr. 24. 12:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Erre mégis milyen választ vársz??? :-)))
2020. ápr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Mondjuk, hogy ti ezt hogyan győzitek le? Mármint a büntitől való félelmet. Vagy hasonló válaszokat, lényeg.


Példákat, hogy, felesleges félned kérdező ez a szuper traffi egy hulladék, vagy félhetsz mert 10% tűrés van szóval' juj neked

2020. ápr. 24. 13:17
 3/16 anonim ***** válasza:
Én ilyen helyzetekben pár napig ezen gondolkodok, aztán nem foglalkozok vele, el is felejtem. Attól hogy rástresszelsz, még ugyanúgy jönni fog a csekk. Talán azt érdemes tudni, hogy 100 km/h alatt 15-el lépheted túl a megengedettet, 100 felett pedig 20-al. Persze ez csak akkor igaz, ha nem állítanak meg, de nem nagyon szoktak utánamenni az embernek. Meg még a kilométeróra is csal általában 5-öt lefelé, úgyhogy ha 90 helyett 110-et mutat az óra, még akkor se biztos, hogy megbüntetnek. Illetve ha 1 hónap alatt nem küldenek semmit, akkor jó eséllyel megúsztad. Én is voltam úgy párszor, hogy azt hittem készíthetem a 30 ezret, de szerencsére nem kellett.
2020. ápr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen, de nekem ez nem csal. Gyári kerekek.
2020. ápr. 24. 14:21
 5/16 A kérdező kommentje:
Viszont mindig ezen pörgök, legjobb ha akkor pont a km órát nézem é 70 helyett 50-et mutat, na akkor nyugodt vagyok.
2020. ápr. 24. 14:22
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Pl. ép ésszel végiggondolod, hogy az ezen való rágódás SEMMIBEN nem befolyásolja az ügy kimenetelét.
2020. ápr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Megállsz, visszatolatsz, megkérdezed, hogy:


-Mértek?


-Ja, mérünk!


-15 elég lesz?


Fizetsz egy kicsit nekik zsebre aztán el van tudva, nem jön a csekk... Még kevesebből megúszod.

Csak vigyázz, össze ne keverd földmérőkkel :)

2020. ápr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én nálam ha megyek valahova nincs pénz, nehogy kiraboljanak. Van egy bankkártyám amin nincs pénz, ha baj van kapok a tesómtól utalást és fizetek kártyával. Egyszer megszívtam, a személyimbe volt pénz és a rendör igazoltatásnál kérte, és mondta, hogy "ez így vesztegetés és azonnal vegyem ki a személyim a okmánytartóból vagy bevisz" igaza volt.
2020. ápr. 24. 16:04
 9/16 anonim ***** válasza:
Miért nem tartasz magadnál fegyvert ha ennyire félsz? Egy kisebb kaliberűvel elboldogulnál...
2020. ápr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Gázspray van nálam meg emelő rúd.
2020. ápr. 24. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!