Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A minap egy buszt előztem,...

A minap egy buszt előztem, ahogy átmentem a másik sávba,észre vettem,hogy jön egy biciklis.A visszapillantóhoz hozzáért,kis koppanást hallottam,nem álltam meg mert megijedtemd,láttam,hogy nézett az autó után,majd tovább ment. Lehet ebből problémám?

Figyelt kérdés
2021. márc. 1. 20:29
1 2 3 4
 1/33 D. Brasco ***** válasza:
89%
Lehet ...es remelem.lesz is
2021. márc. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
91%
Legalább megállhattál volna, hogy jól van-e, ha már ennyire vaksi vagy.
2021. márc. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
21%
Ha nem történt komolyabb baja,akkor nem.Márpedig ha tovább tekert,akkor valószínűleg nem.Ha akart volna pörlekedni,akkor jelezte volna.Így már nem tehet semmit,ha meg is jegyezte a rendszámodat,mivel ezt akkor ott helyben kellett volna a tudtodra adnia és nem elhagynia a helyszínt.
2021. márc. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
84%
Azért ez gáz... Ha egy kocsival éppencsak összeérsz és otthagyod, akkor még azt mondom oké, hülye vagy. De biciklissel? Az az első hogy megálsz hogy jól van-e. Ez rosszabb esetben lehet cserbenhagyásos gázolás, amivel nagyon rábaszhatsz
2021. márc. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
81%

#3 A kérdezőnek kellett volna visszamennie, és akkor lehet hogy elég egy bocsi.


Nem írta hol történt, de ha az én kezemen koppan 50-el egy visszapillantó tükör, és ezek után meg sem áll az autós, hívnám a rendőrséget. Buszon remélhetőleg van kamera.

2021. márc. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
64%

Lehet belőle problémád.

Bár lehet nem te értél hozzá, én is csináltam már olyat, mikor túl közel előzött egy kocsi (kb 30 centire) szépen rávágtam egyet.

2021. márc. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
84%
5.:Igazad van.
2021. márc. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem akkor lett volna gáz, ha elesik. Az hogy koppant egy picit a tükör, az lópikula. Nem azt mondom hogy ez így oké, de miért kellett volna a forgalom közepén megállni? Csak azért, hogy bocsánatot kérjen a figyelmetlensége miatt, és eközben nagyobb balesetveszélyt okozzon?
2021. márc. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
76%

"Cserbenhagyás

239. § Ha a közlekedési balesettel érintett jármű vezetője a helyszínen nem áll meg, illetve onnan eltávozik, mielőtt meggyőződne arról, hogy valaki megsérült-e, illetve az életét vagy testi épségét közvetlenül fenyegető veszély miatt segítségnyújtásra szorul-e, ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétség miatt egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő."

2021. márc. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
70%

#8


Kirakod a vészvillogót, és 10 méteren belül megállsz balesetveszély nélkül. Budapesten parkolni is így szokás, nem?


De nyugtasd csak a majrézó kezdőket. Zebránál majd neked koppan egy, az is lópikula lesz.

2021. márc. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!