Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért van az, hogy az M0-s...

Miért van az, hogy az M0-s autóúton az autóm rángatózik, mintha hepehupás lenne a talaj??

Figyelt kérdés
Más helyen, ekkora sebességgel nem fordul elő ilyen probléma. Nem a felnivel van probléma és a motorral is minden rendben.

2021. dec. 10. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Az Annahegyi emelkedőnél egyszerűen ilyen az aszfalt. Ott én is szoktam érezni. Meg asszem Maglód körül van hasonló érzésem.
2021. dec. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
mert hepehupás a talaj
2021. dec. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ok, csak ritkán járok arrafelé. És tegnap feltűnt, és elég szokatlan volt, azt hittem lengéscsillapító hiba..
2021. dec. 10. 14:09
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Más a burkolat típusa, betont alkalmaznak aszfalt helyett. Tartósabb , de jobban ráz.
2021. dec. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Ja, én meg félreálltam megnézni a gumikat, mert nagyon búgott🤷‍♂️
2021. dec. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
A kedves mérnökök betont tettek oda, ahova nem lehetett volna, így persze, hogy ráz. Majd jó magyar módra úgyhagyták, mert teljesíteni kellett a határidőt. Ilyen is csak nálunk fordulhat elő.
2021. dec. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom azokat, akik minden nap itt kénytelen vezetni..
2021. dec. 10. 22:14
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem azért tettek oda betont, mert tartani kellett a határidőt, hanem azért, mert olyan nagy a körgyűrű terhelése, hogy ha aszfalt lenne, akkor minden évben újra kellene húzni rajta a kopó réteget. Bár az igaz, hogy bizonyos szakaszokon nem tökéletes az illesztés, de jobb, hogy betonból van.
2021. dec. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, több helyen van ilyen hullámos rész :)


Vezettem arra sokat már 10+ féle autóval, érdekes tapasztalni, hogy melyik autóknál érezni a legjobban illetve melyik autóknál minimálisan.

2021. dec. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!