Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ebből lehet probléma? Nem...

Ebből lehet probléma? Nem láttam kamerát

Figyelt kérdés

A mai nap folyamán egy ismeretlen úton mentem, navigációval. A nullasra szerettem volna felmenni előtte a navigáció azt mondta hogy menjek balra, oda is mentem, csak az kanyarodó sáv volt, lámpás. Megalltam vártam a zöldre, majd szólt a maps hogy forduljak jobbra, kiferult hogy máshol gondolta hogy lekanyarodok. Mivel nem tudtam hol visz ez a sav ezért beprobalkoztam azzal, hogy kanyarodó sávból visszamegyek a sima sávba mikor zöld lett a lámpa. Tudom, tudom szabálytalan, de nem akartam kerülni, meg hogy onnan hogy visz vissza a navigacio az is egy csoda. Indexeltem, és be is mentem valamelyik elé, nem ment belém, messze volt és néztem a tükröt is. Persze rám dudalt, de én is tudom hogy barom vagyok ez miatt, annak örülök hogy nem jöttek belém.


Nem kérek kioktatast, 5 éve vezetek napi szinten, tisztában vagyok a kreszel, nem szoktam szabalytalankodni, de a kérdésem hogy ebből lehet probléma? Én nem láttam kamerat ott, és az utca nevére se emlékszem de Pesten volt, a Füredi út után, nullás előtt még. Viszont ha kamera felvett, gondolom büntetés, bár lehet megse találnak, nem?

Persze máskor ilyet nem csinálok, remélem tényleg nem volt kamera



#M0 #Budapest #vezetés #Szabalytalankodas
2022. márc. 21. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi nem lesz belőle. A távolság meg relatív, ezek szerint neked távol, az érkező autósnak érzésre közel voltatok egymáshoz képest. :)
2022. márc. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi!:) Igen persze, én is biztos dudaltam volna, nagyon örültem hogy nem jött belém ott akkor
2022. márc. 21. 19:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Na meg nem probléma mert a gps szépen vissza visz a jó útra, újra tervezi.
2022. márc. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Beviz Elek ***** válasza:
100%

5 éve vezetsz csak nem tudsz közlekedni.


Szabálytalan voltál egy helyen amit nem tudsz hogy hol van, nem tudod hogy van-e kamera, de mondjuk meg hogy lesz-e büntetés. Nem tudjuk…

2022. márc. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, visszavisz azt tudom, csak annyira összevissza mondja, engem rengetegszer vitt már ki rossz lehajtora meg felhajtora, rossz helyen mondta hogy menjek ki a korforgalombol, de alapvetően nem csináltam meg ilyet soha, ha valamit elrontok szoktam utána csinálni akkor már ugyanúgy.


Amugy megnezem hol volt, visszakeresem

2022. márc. 21. 21:39
 6/7 A kérdező kommentje:

Vezer utcánál volt, Zugló. Az ikea fele, csak azzal a különbséggel hogy amikor jössz le a Füredi útról arra és mesz fel a hidra, ott volt, a lámpánál.


Nem találtam a neten volt e kamera, esetleg ha valaki tudna linket küldeni ahol van, vagy tudna fejből nagyon megkoszonnem

2022. márc. 21. 21:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem a kamerától kell félni, ennél sokkal fontosabb kérdés hogy mi lesz legközelebb, sikerül -e mindig a manőver baleset nélkül.
2022. márc. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!