Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hónapokkal ezelőtt átmentem...

Hónapokkal ezelőtt átmentem egy piroson pont egy VEDA-rendszer előtt, de azóta sem küldték a büntetést. Szerencsém volt csak?

Figyelt kérdés
Pont előttem váltott pirosra a lámpa, azt hittem, hogy a sárgán még átérek.

2022. dec. 2. 23:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Az csak gyorshajtást mér.
2022. dec. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz, több funkciója is van, a YouTube-on lehet róla videót nézni.
2022. dec. 2. 23:51
 3/25 petizacc ***** válasza:
64%

Attól hogy több funkciója is van nem azt jelenti hogy használják is rá.

Sőt, nagyrészük csak útdíjat és tengelysúlyt mér. Amelyik sebességet is mér azelőtt kint van ez a tábla: [link]

Egyébként 2 héten túl már megnyugodhatsz.

2022. dec. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Kétsávos védák simán be sincsenek kötve, nincs pénz fenntartani a papíron olyan jól működő rendszert. Az viszont tény, hogy közigazgatási bírság kategóriába tartozó kihágásért a következő két évben bármikor küldhetnek levelet, tehát nem fix, hogy megúsztad, de valószínű, hogy igen, szerencséd volt. (Nagyobb szerencséd abban volt, hogy áthajtottál egy piroson és nem lett szerencsére baj belőle, de ezt gondolom magadban már rég megvitattad. :))
2022. dec. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

#3


Eléggé kevered a szezont a fazonnal. A tengelysúlyt mérő, illetve az útdíjat ellenőrző kamerák egyáltalán nem egyenlőek a VÉDA kameráival. Márcsak azért sem, mert a VÉDA kameráit táblával jelzik, mint ahogyan linkelted is.

2022. dec. 3. 00:09
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nyílt titok, hogy a VÉDA is csak sebességet mér.
2022. dec. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Én kaptam biztonsági öv hiany miatt... szép védás büntetés.

Balatonfüred.

Tehát ezt a sebességet mér csak a saját káromon tudom cáfolni.

2022. dec. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
#7 Szerintem ez védánként eltér, tényleg van amelyik csak a sebességért fotóz le.
2022. dec. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Mennyi ideig tartott volna előkeresni ezt a videót, és megnézni, hogy nem csak sebességet mér?


[link]

2022. dec. 3. 09:43
 10/25 anonim ***** válasza:
#9 hülyeség, van egy ismerősöm, sose köti be magát, soha nem kapott még büntetést
2022. dec. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!