Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi a véleményetek arról a...

Mi a véleményetek arról a kerékpárosról aki szabályszegő módon a zebrán mem tolja hanem átkarikázik de ha egy autós ugyanúgy megáll neki mintha gyalogos lenne és messziről jelzi hogy lassítania se kell hanem mehet akkor ezt megköszöni egy intéssel?

Figyelt kérdés
2023. jan. 4. 19:29
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
17%
Én áttekerek de körülnézek előtte,és szoktam inteni is,egyeseknek be.
2023. jan. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
50%

Amikor kocsival vagyok,ha megállok a zebránál nem nézem ki mivel akar átkelni:bicikli,roller gyalog,teljesen mindegy,nem szelektálok,ezt elengedem,de amazt nem.

Ha biciklivel vagyok,nem szállok le átkelésnél,ha biztonságosnak tartom áttekerek,az én dolgom,senkinek semmi köze hozzá.

2023. jan. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
61%
Nem mászok le-fel minden zebránál, de megállok (nem várom el az elsőbbséget), körülnézek és ha elengednek megköszönöm. Egyébként szinte mindig átengednek az autósok.
2023. jan. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
43%

Ez a tolni kell a zebrán a legnagyobb marhaság.

Odaér a bicajos a zebrához, megáll, körülnéz, szabad az út.

Innentől kezdve miért is kell tolni? Tekerve sokkal hamarabb átérne, de tolni kell, hadd legyen minél lassabb…

2023. jan. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem vágtat elém váratlanul, akkor nem érdekel. De nem íģy szokott lenni általában ...
2023. jan. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
96%
Ha csak átgurul gyalogos sebességgel az engem nem zavar, ilyem sebesség mellet időben észre tudom venni, de nálunk 20-30 km/órával gurulnak át abban a pillanatban ahogy zöld lesz.
2023. jan. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
98%
Ha biciklivel közlekedek, és zebrához érek, meg szoktam várni amíg szabad az út, utána viszont simán áttekerek, nem tudom mi lenne ezzel a probléma. Meggyőződök arról, hogy biztonságosan átmehetek, az út szélén megállok, utána áttekerek.
2023. jan. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
25%

#4:

Apukám, a zebrát a gyalogosforgalomnak találták ki, az nem kerékpárút, ennyike.

2023. jan. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Mindenkinek negatívot kéne adnom, csűrhe, mert senki se a kérdésre válaszolt. Szerencsétek, hogy nem vagyok az a lepontozós fajta.
2023. jan. 4. 20:45
 10/27 anonim ***** válasza:
25%

8-as, persze nem sikerült választ adnod.

Még mindig az a kérdés, hogy miért is jó az, ha háromszor annyi ideig kell várakoznia az autósnak, mert tolni kell, míg ha áttekerne, sokkal hamarabb mehetne a várakozó autós…

2023. jan. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!