Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Felnőttként diagnosztizált...

Felnőttként diagnosztizált ADHD miatt elvehetik a már meglevő jogosítványom?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, Adhd-s vagyok, bár papír egyelőre nincs róla. Ha kiderül hogy ez a gond a már meglevő jogosítványom elvehetik?

2023. júl. 6. 18:27
1 2
 1/16 Kitana. ***** válasza:
100%
Nem.
2023. júl. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%

Miért akarod magad diagnosztizálni? Direkt ezért elmentél pszichiátriára?

Egyébként nem kell tudniuk róla.

2023. júl. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Kénytelen voltam elmenni, mivel már annyira szétszórt vagyok, és annyira indulatkezelési problémáim voltak, hogy a párkapcsolaton rovására ment sajnos. Most egyelőre tovább küldtek adhd vizsgálatra, meglátjuk mi lesz de gyanús hogy az. Szóval ja, papírom, van róla, hogy bolond vagyok, ha erre célzol.
2023. júl. 6. 18:53
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ez több mindentől, kimerültség, sok munka.
2023. júl. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Kimerültség és sok munka nem lehet. Portás vagyok, alig végzek fizikai és szellemi munkát is. Itthon sincs túl sok házimunka. Nem ez lesz a gond, ezeket már ki zártuk. Azért köszönöm a tippet.
2023. júl. 6. 19:03
 6/16 anonim ***** válasza:
41%
A mi portásunk is szerintem adhd-s, állandóan kötözködik, beszól, rosszindulatú meg azt hiszi hogy ő ott az atyaúristen.
2023. júl. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hatos válaszadó, ez nem adhd, ez egyszerű rosszindulat. Az adhd teljesen más. A mi portásunk is ilyen, de semmi mentális baja.
2023. júl. 7. 12:30
 8/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elküldenek alkalmasságira előbb-utóbb. De ha nagyon szétszórt vagy, gondolj bele, hogy okozhatsz nagyobb eséllyel balesetet is, ezért elve meggondolandó az autóvezetés.
2023. júl. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen, de ez a munkám....
2023. júl. 30. 07:33
 10/16 anonim ***** válasza:

Akkor együttérzésem. Próbálj akkor arra gondolni, hogy milyen szakmára tudnád átképeztetni magad, ha ezzel mégis gond lenne.

Egyébként milyen porta az, ahol jogosítványt kell használni?

2023. júl. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!