Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért nem tiltják be az...

Seila kérdése:

Miért nem tiltják be az útszéli kültéri reklám maketteket úgy mint Spanyolországban?

Figyelt kérdés

Úgy tudom ott azért tiltották be, mert az autósok figyelmét elvette és sok volt a baleset.

Egyébként is meg elcsúfítják a környéket a sok buta reklám.


febr. 18. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Mert akkor a sok propaganda plakátot is be kellene tiltani, azt meg ugyebár nem lehet...
febr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Mármint milyen makettet? Mennyivel vonja el jobban a figyelmet egy makett mint egy reklámtábla, még inkább fényreklám?

#1 jó helyen keresgél, szó sem lehet róla egyébként.

febr. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de tudsz linkelni egy példát, hogy hogy néz ki egy ilyen? Mert most hirtelen nem jövök rá, mi ez.
febr. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A lenge ruhás nőket is be kell tiltani akkor :D
febr. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
febr. 19. 14:09
 6/9 anonim ***** válasza:

"Mármint milyen makettet?"


Gondolom a makett az plakát akart lenni, csak b_szott visszaolvasni a kérdését mielőtt kiírta azt.

febr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 bazaltkaroly ***** válasza:
100%
Pont a múltkor jutott eszembe nekem is. Vezetéskor az útra és a forgalomra kell figyelni száz százalékban. Ha telefont nyomkodsz menet közben, akkor jogosan meg is büntetnek, de mégis legális az út mentén, óriásplakáton pózoló, félmeztelen nőkről készült reklámok. Most csak addig fontos a biztonság, amíg a piacot nem akadályozza?
febr. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ilyen alapon tiltsunk be mindent az utak mentén, hiszen minden is elvonja a figyelmet egy jó nőtől kezdve a kóbor kutyáig.
febr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 bazaltkaroly ***** válasza:
#8 Nyilván lehet így is gondolkodni, de szerintem azért van egy nagy különbség. Ha van egy-két feltűnő ember az út szélén, akik ráadásul a forgalom részei, nem pont ugyan az, mint amikor egy direkt a figyelmedet felkeltő óriástábla áll az út szélén, aminek kifejezetten az a célja, hogy bámuld.
febr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!