Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen Dash Cam -ot jvasolnátok?

EagleHUN kérdése:

Milyen Dash Cam -ot jvasolnátok?

Figyelt kérdés

Sosem használtam még ilyesmit szóval sok sok tájékozódás kellene róluk.


- Alapvetően baleset rögzítésre kellene.


- Teljes menetfelvétel készítés nem célom.


- Úgy olvastam ezek parkolóőrnek nem nagyon jók oldalra nem is rögzítenek.

Szóval ez sem cél.


Kellene hátulra is nem csak előre.

Van elől hául energiavételi lehetőségem szóval a járművet nem szeretném kábelezni emiatt.


Gondolom éjjel is kellene látnia, vagy ezt már mind tudja?


Mi a jó és használható felbontás illetve képrögzítési érték ezekhez?


Van -e jelentősége hogy van -e kijelzője vagy sem?


Van -e jelentősége ha visszapillantóra szerelhető vagy ha csak szélvédőn vagy műszerfalon felcuppantós?


Van -e jelentősége ha tud telefonra / felhőbe feltölteni vagy ha nem tud és mondju ka kártyát kell átraknom?

(Mint írtam parkolóőrzés funkció nem kell és az online résznek ekkor lenne jelentősége meg esetleg lopásnál ha üzenetet is tud küldeni. )


Tudtok -e olyan márkát és vagy típust ami kifejezetten jó és olyat ami kifejezetten kerülendő?

( Kb 60 ezret szánnék az egészre maximum. )


Köszi



máj. 12. 00:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
70mai Dash Cam Pro Plus+ Set
máj. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1 Köszi az Aqua -n néztem és ott nincsen sett -ben sajnos ez a

Pro+ (A500) csak szolóban:

[link]


Ugyanebben az árkategóriában van sett A200 -al.

[link]


Illetve ugyanennek a típusnak vannak sett -jei kétszer ennyiért kb:

[link]


[link]

máj. 12. 21:57
 3/3 anonim ***** válasza:

- Alapvetően baleset rögzítésre kellene.

- Teljes menetfelvétel készítés nem célom.


Pedig ez úgy megy, hogy ha a kamera áram alatt van, mindig rögzít pár perces snittekben. Ha az sd kártya telik, a régieket törli. Ha esemény van, megnyomod a gombot (vagy a kamera mozgásérékelője indítja el, de ez a hazai utakon nem szerencsés) és pl. fél perccel a gombnyomás előtt és utáni időtartamot elmenti egy védett mappába. És ez nyilván a folyamatos rögzítéssél lehetséges.


- Úgy olvastam ezek parkolóőrnek nem nagyon jók oldalra nem is rögzítenek.


Parkolóőrnek jellemzően másképpen kell bekötni, hogy gyújtás nélkül is mindig üzemben legyen.

Öööö... oldalra? Amerre fordítod, arra lát a kamera. Vagy nem is értem.


Kellene hátulra is nem csak előre.


Egyetértek.


Van elől hául energiavételi lehetőségem szóval a járművet nem szeretném kábelezni emiatt.


A 70mai-okon a hátsó kamera is az elsőbe van bekötve. Lehet, hogy van drótnélküli gyártmány is picike plusz pénzért :)


Gondolom éjjel is kellene látnia, vagy ezt már mind tudja?


Ha a kommandósfilmekben látott éjjellátóra gondolsz, olyan nyilván nincs bennük, de városi lámpák alatt és a fényszóró által megvilágított területet jól látják.


Mi a jó és használható felbontás illetve képrögzítési érték ezekhez?

HD alatt nyilván ne legyen, de ezt a mai modellek bőven túl is teljesítik (a legolcsóbbak kivételével)


Van -e jelentősége hogy van -e kijelzője vagy sem?


Hogyne lenne, ha nincs kijelző, akkor mindent a csak telefonos appon át lehet csesztetni. Szóval szerintem kijelző kell, akár csak egy gyors ellenőrzésre indulás után.


Van -e jelentősége ha visszapillantóra szerelhető vagy ha csak szélvédőn vagy műszerfalon felcuppantós?


Gusztus dolga, nekem nincs semmi problémám a szélvédőssel.


Van -e jelentősége ha tud telefonra / felhőbe feltölteni vagy ha nem tud és mondju ka kártyát kell átraknom?


Igény kérdése.


A fentebb linkelt A810-et tudom javasolni, de csak azért mert más gyártmányt nem használtam még :))

máj. 14. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!