Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szaladt vagy ugrott már ki...

Szaladt vagy ugrott már ki eléd valamilyen állat, amikor autóval mentél? Milyen állat volt? Esetleg valami különleges, pl. orrszarvú?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ORRSZARVÚ? Te most Magyarországról beszélsz vagy Afrikáról? Amikor együtt utaztam ismerősömmel egy őz szaladt ki az útra, de szerencsére nem történt semmi gond.
2011. okt. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én fácánt ütöttem el. A hűtőrácsdísz és az egyik lámpa búra bánta.
2011. okt. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
egyszer éjszaka mentem kamionnal (de kb 50nel mert rossz volt az út) és balról átlósan előre felé megindult 1 vaddisznó mama és 3 kölyök, a 3 kicsin átmentem első kerékkel hát elég rossz élmény volt... meg se mertem állni
2011. okt. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Verebet ütöttem el amitől kilyukadt a hűtöm. Bárány szaladt ki elém, 1 nyúl, pár őz, róka.
2011. okt. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

Szerencsére még nem,de miután évenete többször vannak olyan balesetek ahol azért sérülnek/hallnak meg emberek mert kikerülnek egy állatot ezért ütköznek más járművel,eldöntöttem hogy nálam inkább az állatok járjanak rosszabbul.

Visszatérve az orrszarvúra,állítólag franciaországban élnek vadon kenguruk amik több évtizede szabadultak el valahonnan,na az meglepő lehet annak aki nem ismeri a sztorit és kiugrálnak elé.

2011. okt. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát, vasmegyében idén nyáron sajnos a kocsim elé futott 2 nyúl, az elsőt simán kikerültem, de a második kanyarban, bokorból ugrott ki, esélyem nem volt még észrevenni sem sajnos és hallottam ahogy koppant a feje.. Másnap reggel a lökhárítómon maradt szőrből állapítottam meg, hogy nyuszi volt. Nagyon rossz élmény volt. Egyébként futott már ki elém őz, kutya, macska, róka, de azokat eltudtam kerülni.
2011. okt. 20. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy erdős részen egy macska. Szerencsére csak a rendszám esett le és új tartóval megúsztam.
2011. okt. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen. Debreceni. Nem volt különös ismertetőjele, 12 egy tucat.
2011. okt. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos már mindenféle.


A legszerencsétlenebb egy fiatal őz volt: állt az árokparton, messziről észrevettem, lassítottam, lekapcsoltam a tompítottat majd dudáltam. Felkapcsoltam a lámpát, még mindig ott állt, gondoltam elgurulok előtte egyesben. Amikor mellé értem izomból nekiszaladt a bal hátsó ajtónak..


A legrosszabb egy németjuhász volt, a semmi közepén mentem kb. 110-zel és kiugrott elém. Satufék, szentségelés, a kocsi bal sarka látta kárát. De hazáig eljöttem a járművel, nem volt vészes a sérülése.

2011. nov. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elém egy szerencsétlen őz ugrott ki. Szegény elcsúszott az aszfalton de satufékkel meg tudtam állni :-D Jah meg a legjobb mikor megkaptam a jogsim aznap az első 200m-en egy emberke elfelejtett körülnézni neki se lett semmi baja csak az anyukája csuklott, de az elég intenzíven. :D
2011. nov. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!