Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Autós, és biciklis. Kutya,...

Autós, és biciklis. Kutya, meg a macska esete. Miért nem jönnek ki egymással?

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 08:46
1 2
 11/15 Alex Fly ***** válasza:

T5- : nem azt írtam, hogy egyenlő, hanem hogy a közlekedésben egyenrangú felek. Lényeges különbség!

Egyenlőségről nincs szó: a jelenlegi elavult nézetek szerint az egész közlekedési rendszer autócentrikus, a kerékpár másodlagos; a jövőben pedig nagy valószínűséggel a fenntartható közlekedési módokat fogják támogatni és korlátozni fogják azokat, amelyek nem.

2012. dec. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
93%

-Két féle biciklis van:

A kaszkadőr és a kamikáze. :D

2012. dec. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el minden kommentet,mert az ilyen jellegű kérdésnél mindig megállapítja a sok "okoska" ,hogy "minden biciklis f@sz és hülye" meg hasonlók.Ezen kár még egyszer végigfutni. Szoktam írni,leírom most is,nem állok senki pártjára.járok kocsival és bicajjal egyaránt. Nemegyszer volt már az ,hogy megyek bicajjal,áll a lámpánál a sor,jobbról előre akarok menni ,hogy MEGÁLLJAK (igen van aki megáll) a sor elején lévő kocsi mellett jobb oldalt a lámpánál(széles út lehetővé teszi,nem vagyok útba és nekem sem lennének). Erre aki az első mögött áll,mire majdnem odaérnék mellé,direkt kihúzódik jobbra,hogy véletlenül se férjek el. Nem én voltam a köcsög!


Másik eset: Kocsival megyek, Üllői,kereszteződés,zöld lámpa nekem. Jobbról NEM jöhetne senki ,mert piros a lámpa,mit ad isten? Biciklis 500-al vágódik ki elém jobbról.


Na szal NINCS ilyen ,hogy MINDEN biciklis,kocsis,helikopterpilóta (meg tököm tudja micsoda) szemét. Ez csak egy feleslegesen kreált általánosítás,itt is és ott is vannak idióták,ha nem lennének ,mindenki kijönne egymással és nem lenne ez a f@szom ellentét a járműtípusok között az utakon.

2012. dec. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Alex Fly ***** válasza:
Lóerő: a hülyeség járműfüggetlen. A tulok akkor is az marad, ha autóval, kerékpárral, helikopterrel vagy akár tengeralattjáróval közlekedik. Nem a jármű a hülye, hanem mindig a vezetője...
2012. dec. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 szántóvető ***** válasza:
mert keresztezik egymás útját.
2013. febr. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!