Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért játszanak egyesek...

Miért játszanak egyesek önkéntes rendőrt az utakon/közlekedésben?

Figyelt kérdés

Videókban látom, hogy valaki miatt fékezni kellett egyet, és ezért beelőzik az illetőt, és satufék. Vagy leszorítják az útról, vagy 5 centire mennek mögötte.

Vagy nem adja meg az elsőbbségett, utána fordulnak, és telibe dudálják. Vagy rákapcsolják éjszaka a távolságit, és mennek mögötte 4 méterre.


Miért játsszák sokan az önkéntes rendőrt?

A "majd én megmutatom neki!" "Velem nem szórakozik ez a sz*rházi!" felfogás miért jó sokaknak?


Ha nem történt baleset, miért kmell még utána is keménykedni?



2013. febr. 25. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Élőben még nem találkoztam ilyenekkel. Szerencsére.
2013. febr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök a kérdésednek, mert ugyanezen a címen a fordítottját olvasom gyakran. Azaz a toló, prüszkölő, refiző-satuzó örültek mondják a másikra, hogy azért nem engedi, mert önkéntes-rendőrködik. Ez a megközelítés nekem új, s mint írom, nagyon köszönöm!


Az ilyeneket sajnos ritkán kapják el. És ha nem tudja hitelt érdemlően igazolni, hogy egy haldoklóval rohan a kórházba, mert mentőt nem tudod szerezni, akkor végérvényesen eltiltanám a vezetéstől. Mentálisan alkalmatlan, ami idővel nem változik.

2013. febr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Mert irritalja oket a kozlekedes. Nekem is volt olyan akcio mar,hogy autopalyan megeloztem az elottem kb. 110-el repeszto suzukit ,majd bealltam ele tempomattal 130 fele . Ket perc mulva megelozott es beallt elem,lefekezett kb 100-ra ,nekem is hirtelen kellett fekeznem,mert kozben a belso savban meg eloztek paran ..
2013. febr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Beviz Elek ***** válasza:
0%

Én ilyet soha nem csinálok, én teljesen más téren "önkéntes rendőrködöm".


Jött haza Erdélyben, baleset volt az M3ason, emiatt a sor nagyon lassan haladt (10-20 km/h). Persze ami ilyenkor megszokható, a leállósávon közlekednek egy páran, mert ők megtehetik. Felidegesített, hiszen mi is mennénk haza, semmi kedvünk a dugóban állni, a leállósávban meg bunkóskodnak előre egy jópáran. A szélső sávban gurultam, majd mérgemben bementem félig a szélső sávra, félig a leállósávra. Pár autóst elsz.pattam így, majd megérkezett a nagy, osztrák rendszámú bömbi... Dudált, villogott, próbálkozott, de lesz.rtam. Kicsit keményebbre bebunkózott mellém, ablak le, románul elkezdtek ordibálni, hogy mennek Bécsbe és sietnek... Persze én is vissza, tudok 2 szót... Aztán faterék válaszoltak nekik és elmagyarázták, hogy mindenki tud várni és tanulják meg hol a helyük...


Szóval engem nem zavar ha bénáznak, csak ha NAGYON bunkók.

2013. márc. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem rendőr játszás. Rendőr ezt nem csinálja.
2016. márc. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!