Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A "kopasz fekete béemvés"...

A "kopasz fekete béemvés" emberek kemények, és ha kötözködöm, provokálom, ki fog szállni a kocsiból, és lekever két maflást?

Figyelt kérdés

Haverom azt mondja, ezeknek is be lehet ugatni ha bevágnak eléd záróvonalas előzésnél, vagy majdnem leszorítanak az árokba, mert előzésnél jött szembe a kamion te meg útban voltál.

Azt mondja nem kell ezektől se jobban parázni mint egy idős néni fiatal csaj soförtől.

Azt mondja bemutathastz neki, rádudálhatsz, villoghatsz, észre fogja magát venni.

De mondom, kiszállnak megvernek, nem éri meg...

A f*szt mondta, ezek lusta dögök, nem fognak kiszállni, mert ha annyira sietnek, hogy leszoprítanak, nem fognak veled leállni verekedni...

Milyen a gondolkodása haveromnak?



2013. márc. 18. 18:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
8%

"ezek lusta dögök, nem fognak kiszállni"


Így van.

Maximum rutinból beléd eresztenek egy sorozatot lustaságból.


De próbáld ki legközelebb.

2013. márc. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a vérmérsékletemnél fogva bemutatok és beszólok sok mindenért és igazából nem az az első dolgom, hogy megnézzem, ki vezet. Általában csak szájkaratéig jut a dolog, kiszállni nemigen szoktak, a legtöbb embernek nem ér ennyit a becsületén esett sérelem (kivéve ha épp Orbán személyes tanácsadója,ugye...). Mindazonáltal ismerünk olyan esetet, amelyben a felbőszült autós lelőtte a másikat és ez bizony kis hazánkban is megesett. Csak ott nem kopasz fekete béemvés volt az illető, hanem trabantos.
2013. márc. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
sok esetben az ilyen autó csak álca. szerintem 30 % sem kemény. Csak nagy a pofájuk és azért ugatnak, nem azért mert kemény. Ismerek néhány ilyet, akinek előtte szinte semmije nem volt. Egy rakat hitel és meg is van a nagy bömös. De attól még kemény nem lett csak játsza az eszét, ugyanúgy nyakon vágják ha nem a kocsiban van.
2013. márc. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
6%
Majd meséld el milyen volt, amikor kiszedtek a felhúzott oldalablakon keresztül...
2013. márc. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
Hidd el létezik az a fekete kopasz béemvés,aki simán kiszed az ablakon keresztül, de még a mezei zsaru is fülét farkát behúzza tőle.
2013. márc. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szóval csak a fekete béemvést engeded be, ha baj van... a többi szerencsétlent azt hagyod szenvedni, ha már belement egy hülye előzésbe, rohadjon meg, inkább ütközzön...d te szabályos vagy..ugye?


én sz@rok rá ki vág elém, biztos oka volt rá..ha nem, csak sportból, akkor azért, ha provokál akkor azért..


mit akasz megmutatni,és kinek? el kell jutni A-ból B-be oszt jónapot..képzeld el, hogy a béemvés mit mesél a nőjének, amikor az épp' térdelve nyugtatja...-Nyuszikám, képzeld a sok lúzer próbálkozik a fostalicskájával, de sehol nincsenek..


kell ez?

2013. márc. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A BMW-sekkel soha nem volt még konfliktusom.

"Fensőbbsége tudatában" leelőz akár a záróvonalon keresztül is,

de a következő pillanatban már el is tűnik, mert hát nyomja neki.


Viszont sokkal jobban tartok a kiszámíthatatlan Suzukisoktól, akik csak azért előznek le, hogy elmondhassák, hogy leelőztek egy prémium autót,

de utána meg ott töketlenkednek előttem km-eken keresztül...

2013. márc. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem Corsám van de a "béemvés"-t is megeszem csak szóljon be:-)
2013. márc. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki ilyen kocsival jár még nem kemény! Általában csak arcos.
2013. márc. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem volt hasonló esetem egy audissal, városon belül egy

2-2 sávos úton, kis dugó alakult ki, én és a többi autós a belső sávba vánszorogtunk mert a gyalogosok miatt kisebb kocsisor torlódott össze, a külső sávnak meg vége volt, és ez a majom húzta rám a kormányt mert ő nagyon sietett, hátha így hamarabb eljut valahova, de én nem hagytam magam, hát nehogy már azt képzelje hogy ő rá húzhatja a kormányt bárkire bármiféle jelzés nélkül ilyen agresszív módon( egyébként ha normálisan jelzett volna és nem húzza rám a kormányt még magam elé is engedtem volna..) na a lényeg a lényeg, hogy utána elmentünk, bement mögém, és onnan nem messze volt egy parkoló, boltok stb.., nekem ott volt dolgom ez meg utánam jött, és tőlem kb 50-100 méterre állt meg és elkezdett ugatni meg kiabálni messziről, hogy én hogy képzelem ezt hogy nem engedem be magam elé őt. Oda mentem hozzá, egy ilyen kis 160 cm-es patkány volt, szóval oda mentem hozzá és megmondtam neki a magamét, de ott már fülét farkát behúzta, szerintem aztán már leesett neki hogy ő csinált valamit rosszul.

2013. márc. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!