Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért kell vissza engedni...

Miért kell vissza engedni valakit, ha az illető lemond láthatóan az elsőbbségéről?

Figyelt kérdés

Annyira utálom ezt. Kanyarodna ki valaki, elengedem, villogok, hogy jöjjön csak, mert mögöttem nagy sor, erre integet, hogy nem, nem menjek csak... -.-' Másik, mikor kanyarodna be busz, teherautó, direkt megállok minimum 5 méterre tőle, be tudna fordulni, erre várja, hogy jöjjek ki. Sőt, volt hogy vissza tolattam direkt, de nem kanyarodott be...-.-'


Vagy mikor szemben állnak, kanyarodnának ve valra, jövök, lassítok, jelzek, de nem mennek, integetnek, hogy menjek csak.


Az a gondom ezzel, hogy ha valaki láthatóan jelet a másiknak, hogy lemonmd az elsőbbségéről, miért nem veszik a lapot és mozognak? Értéke másodpercek elmennek így, főleg ha az ember megcsinálja ezt egy nap 20x...



2013. júl. 9. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt napi 20X eljátszod akkor inkább feltartod a forgalmat mintsem segítenéd.
2013. júl. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van néhány biztosítózós emberke aki így töri le a kocsiját , integet , bemész elé és nekedhajt. Utána semmi esélyed nincs bizonyítani hogy integetett vagy csak az orrát vakarta meg. Ha nem lettem volna részese egy ilyen szitunak el se hinném én sem, milyen emberek vannak!!
2013. júl. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!