Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit érdemes nézni, egy autónál...

Mit érdemes nézni, egy autónál, ha van rá esély, hogy el fog engedni?

Figyelt kérdés

Szóval lemond az elsőbbségéről.

Én azt szoktam figyelni, hogy villogtat-e a fénbykürttel, sokan meg azt mondják, az nem erre való.

De sokan meg a kezükkel kalimpálnak a szélvédő mögött.

De szerintem az nem látszik néha rendesen, árnyékok, csillogó szélvédő.


Szóval mit érdemes figyelni?



2013. júl. 20. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
leginkább a KRESZ-táblákat érdemes figyelni,
2013. júl. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A villogtatást meg az intést is kell figyelni. Nekem belefér mindkettő a látóterembe. A jármű mozgásából is elég jól kiderül, ha megáll, holott te is teljesen lelassítottál, akkor valószínűleg el akar engedni.
2013. júl. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elsőként kalimpál-e de ez megtévesztő is lehet ha csak telefonál ill.utassal gesztikulál.Figyelheted villantott-e,Figyelheted a kocsimozgását is.Amit én szokatm figyelni amikor nem vagyok biztos egy kereszteződésben az első kereke a kocsinak mert ott azzonal a legkisebb mozgát is észre veszed.(indulás,visszagurulás,kormány tekerés.)
2013. júl. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt figyeld lassít-e az autó. Kézmozdulatok mást is jelenthetnek (telefon, szúnyog, akármi). Villogás meg kifejezetten rossz, mert más országokban pont az ellenkezőjét jelenti ("Vigyázz, mert jövök és nem lassítok!").
2013. júl. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!