Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért szeretnek az emberek...

Miért szeretnek az emberek szűk utcákban közlekedni? Ahol centizgetni kell, hogy elférjen az autó egymés mellett.

Figyelt kérdés

És az árokba se menjen bele az ember.

Sok utcát ismerek ami nagyon szűk, egyedül épp hogy elfér rajta egy teherautó, kamion, de egymás mellett két személyautó úgy, hogy lekell lassítani, és kihúzódni, ahol még árok is van, és a kerék, és árok között vannak ilyen 10-0 centik.

Én bevallom őszintén, az ilyen utckákat kerülöm! Inkább megyek tovább még egy utcát, és azon megyek végig, mint ahol félek, hogy szűk a hely, belemegyek az árokba, vagy a szembejövőnek.

De sok ismerősöm ilyen utcákat használ, pedig tudják, hogy 1 utcával arrébb(kemény 150 méter lehet) olyan széles az út, hogy 5 kocsi is elférne egymás mellett...

Szóval miért szeretnek sokan olyan utakon közlekedni, ami necces?



2013. nov. 3. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Valaki tud vezetni és egyáltalán nem tartja neccesnek.
2013. nov. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Az ilyen utcákat ahogy a példa is mutatja, elkerülik a hozzád hasonló mazsolák és lehet haladni :D
2013. nov. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem izgalmasabb és èrdekesebb szűk helyeken átfűzni magadat, de ezzel együtt én inkább a tágasabb utakat használom, mert azokon lehet jobban haladni. De ha akad egy szűkös kis levágás, nem fèlek használni, sőt!
2013. nov. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rávilágítottál egy fontos problámára. Nem az utca szűk, hanem te vagy béna. A sebességkorlátozásokat is mindig az ilyen "leggyengébb láncsszem"-ekhez lövik be. Pl. a Margit híd közepén a 30-as tábla, ahol még sávelhagyés nélkül 60-al is lehetne haladni, gumicsikorgás nélkül.
2013. nov. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!