Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha jogsi nélkül vezet valaki...

Ha jogsi nélkül vezet valaki kb. mennyi pénz büntetésre számithat? Ha egyébként nem csinál semmiféle bajt. Eltíltást is kap? Vagy ezeket ki szabja meg a rendőr aki elkapta?

Figyelt kérdés
Kérem olyan iron aki biztosra tudja.Vagy átesett hasonlón.köszönöm
2010. febr. 9. 10:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Haveromat pénzbírságra, kb 100ezerre büntették, plusz 1év eltiltást kapott.De ő ráadásul ittasan vezetett, de csak robogót.
2010. febr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.És a barátod nem csinált semmit?Vagy neki ment valaminek?Amugy én személyautóra gondoltam.De szerintem egyárba lehet a büntetés.Na meg én nem iszok alkoholt.
2010. febr. 9. 10:47
 3/18 anonim ***** válasza:
Ne igyál és ne is vezess autót ha nincs jogsid!!
2010. febr. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
1. vagyok, nem csinált semmi kárt/balesetet ha erre gondolsz.
2010. febr. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Megint 1., tudom,h autóra gondoltál, de robogót vezetett és minden jogsitól eltiltották 1évig, így lehet ha autót vezetsz az még súlyosabb??Nem tudom:)

De tényleg ne vezess jogsi nélkül!

2010. febr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Pénzbírság+vezetéstől eltiltás hosszabb-rövidebb időre (aminek a megszegése már kiemelt szabálysértés).
2010. febr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:

csáó

én rendőr vagyok, ha autót vezetsz úgy, h nincs jogsid, és anyagi kárt és személyi sérülést nem okozol senkinek, akkor az 60.000-150.000 közötti bírság + 6 hónaptól-2 év eltiltás.


ez sok mindentől függ, de a tól-ig az így van :D


szval elvileg lehet 150.000 bírság és 2 év eltiltás is.


amúgy NE VEZESS ÍGY!!!

2010. febr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Én fél évig ugy jártam!Ford scorpio 2.9 es, trabi rendszámmal.Autopályán lefotoztak 193 km/h nál,de a trabant tulajdonosa baszott rá!Tartazott nem kevés pénzel én meg igy adtam vissza.Persze magára vállalta,nem is tehetett mást mert meg lett fenyítve!Aztán rá 2 napra elkaptak és 8 honap eltiltást kaptam és 60 000 pénzbirságot,de fellebeztem!Ismerős rendőr kapott el és a rendszámot le se kérte így azt megusztam.Hozzá teszem jobban és tapasztaltabban vezetek mint édesapám és bejártam fél magyarországot autoval fél év alatt!De azota letelt a büntetés és törvényesen autozom jogsival ugy hogy te ne vezess igy!!!!
2010. febr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nyáron volt 1 kedves "haverom" (Utáltam mint a szart) Van rendőr ismim és beszámoltam, h. nincs jogsija(bunkó vagyok tom) Elkapták 250-es robogóval. 2 hónap eltiltás és valami 50 ezer forint bírság(kocsira megvolt a jogsija szal szabályosan közlekedett) Ugye ilyenkor fellehet lebbezni,ha nyomós okod van rá...Ez a gyerek viszonylag enyhe büntetést kapott.És énis csak annyit tudok mondani ,h . NE VEZESS ÍGY!!
2010. febr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
"Ugye ilyenkor fellehet lebbezni,". "Fel lehet": külön írandó. Egyébként "lehet fellebbezni". Ugyanis a fellebbezés egy főnév és nem igekötős szerkezet fel+lebbezni. A helyesírás jó. Értem?
2010. márc. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!