Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A trafipaxok használatában...

B.Szabolcs kérdése:

A trafipaxok használatában vannak e befolyásoló tényezők? Mondjuk csapadék, vagy belátható egyenesség, vagy közeledés vag távolodás a kamerától?

Figyelt kérdés
A kérdés alapja nem a határok feszegetése vagy be nem tartása de nagyon kíváncsi lennék a válaszra!!!

2015. márc. 1. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

"közeledés vagy távolodás a kamerától"

Ez mondjuk eléggé befolyásolja a csekkre írt számot.

2015. márc. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké ez jogos, de nem ezt kérdeztem! 😄
2015. márc. 1. 19:45
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Persze, egy jó blokkoló erősen befolyásolja :D
2015. márc. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"belátható egyenesség" Ez mi? Mit értesz ez alatt? A lézerek 1000 méter felett is ellátnak, de a rendszám max 100-150 méterről látszik. Elméletben ha képes lennél megfordulni 200 méteres távolságon felül, akkor megúszhatnád, de... Egyrészt olyan helyre állnak, hogy nem tudsz megfordulni pl. autópályán; városban meg nem mérnek messzebb 300-400 métertől, vagy kanyarba állnak be... Szóval ez gyakorlatban megbukott.


"közeledés vag távolodás a kamerától" És ez mi? A közeledő és távolodó autókat is képesek mérni, szóval nem értem a kérdésed...


Esőben is szoktak mérni, meg éjjel is. Ködbe meg hóba még nem láttam mérést, de olyankor amúgy se ajánlott a gyors tempó.

2015. márc. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lényegében köszönöm!! Ennyi! 😉 Mindenre megkaptam a választ!!
2015. márc. 3. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!