Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha elbújnak a rendőrök akkor...

Ha elbújnak a rendőrök akkor valószínűleg nem traffiznak?

Figyelt kérdés

Van egy szakasz ahol a lakott terület tábla után sincsenek nagyon házak és az út csábítóan egyenes, így sokan nem lassítanak le a 90-ről, és egy kapubejáróban elrejtőztek a rendőrök, én mindig lelassítok, de gondoltam na most nyomom 90-el, aztán megláttam a H Astra orrát, rögtön fékeztem és 50-el elhaladtam a rendőrautó előtt.

Remélem nem traffipaxoltak mert akkor sanszos,hogy 70-el bemértek, az meg 30 ezer.

Ami megnyugtat,hogy többször is hallottam rövid ideig tartó szirénázást meg az UFO hangot amivel megállítanak, így bízom benne,hogy inkább a gyorshajtók után eredtek.

(Merőlegesen álltak egy fal takarásában)


2015. ápr. 21. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha te láttad a H astrát, az addigra már megcsinálta életed legdrágább fotóját.
2015. ápr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha elbújnak, az csak rájuk tartozik, hogy mit csinálnak, ne firtassuk.
2015. ápr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A trafinak rá kell látnia az útszakaszra, amit mér. Ha csak a kocsi orra lógott ki akkor kizárt, hogy trafikztak volna (legalábbis a te irányodba)
2015. ápr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1-es

Ebben biztos voltam, de erre rájöhettél volna,ugyanis írtam,hogyha trafizztak akkor az 30 ezer lesz, és azt is írtam,hogy mikor elmentem előttük akkor már 50-el mentem, tehát eleve 50-el nem mérnek be és nem kapok 30 ezres csekket, magyarán tudom,hogy mikor már észreveszem őket akkor rég le vagyok fotózva.

2015. ápr. 21. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!