Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Jogositványra indulok az...

Jogositványra indulok az orvosi vizsgán nem lesz baj mivel hogy ilyen pánik betegségem van?

Figyelt kérdés

2015. szept. 15. 12:05
1 2
 1/11 Beviz Elek ***** válasza:
80%
Pánikbetegséggel akarsz közlekedni mellettem 130-cal?
2015. szept. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Inkább ne indulj.

Közveszélyes!

És ha vezetés közben leszel rosszul?

Nekem volt ilyen ismerősöm, hidd el, nem való neked a vezetés.

2015. szept. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A SAJÁT és mások érdekében is inkább hanyagold!


Ha bepánikolsz egy szituban és balesetezel,mit fogsz érezni egy elgázolt,terhes nő hullája mellett?

2015. szept. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Meg az nem orvosi vizsga, hanem orvosi vizsgálat, ne keverjük már a szezont a fasz0mmal.
2015. szept. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az első 4 válaszoló tisztában van a pánikbetegséggel...


Nem lesz baj, de ez nagy részt attól függ, hogy milyen jellegű a pánikbetegséged. Az orvosnak elmondod, ő pedig eldönti a továbbiakat.

2015. szept. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Pánikbetegséget sok minden kiválthat, és annak különböző tünetei lehetnek.

Pánikbeteg az is aki a pókoktól fél, az is, akinek tömegiszonya van, klausztrofóbiás, vagy az egyedülléttől retteg, stb.

Az a saját érdeked, hogy az orvosnak ne hazudj, ne hallgasd el előtte, ha vezetést befolyásoló betegséged van, mert az előbb-utóbb úgyis kiderül, s akkor rosszabbul jársz.

Nem tudom milyen fóbiád van, van-e hatással az a vezetésre, de ha igen, azt az oktató, a vizsgabiztos is észre fogja venni.

Kellemetlenül érinthet, ha jelentős összeg kifizetése után közlik veled, hogy nem kaphatsz jogosítványt, vezetésre alkalmatlan vagy a pszichés (egészségügyi) állapotod miatt.

Az is lehet, hogy a betegséged nem vezetéssel összefüggő, vagy csak nagyon enyhe tüneteket mutat - de ezt neked kell tudni, konkrétan milyen helyzetekben pánikolsz.

2015. szept. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szinte biztos vagyok benne, hogy amilyen vizsgálat van a jogsinál, ott nem is szűrnének ki semmit, csak ha a kérdésnél beismered a problémáid.
2015. szept. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

hát ismerek olyat akinek van jogsilya és ugy van mint én szinte nem is pánikbetegség esténként keletkezik rossz levegövétel stb és nem birom a tömeget de szükséges ki birom szerintetek sikerülni fog..?

2015. szept. 15. 16:46
 9/11 anonim ***** válasza:

"Szinte biztos vagyok benne, hogy amilyen vizsgálat van a jogsinál, ott nem is szűrnének ki semmit, csak ha a kérdésnél beismered a problémáid." - és az mivel jobb, ha X óra levezetése után az oktató rájön, hogy a tanulója problémás eset, felmerül az egészségügy miatti alkalmatlanság kérdése?

Addigra jelentős összeget beletolt a tanuló a tanfolyamba, kínlódott, de nem kaphat jogosítványt, és a pénzt sem adják vissza.

Mindez azonban csak akkor, ha a pánikbetegség valóban vezetést befolyásoló tényező - ez az, amit a kérdezőnek és a háziorvosának kell megbeszélni.

Nagyon sok pánikbeteg vezet, akiknél a pánik más jellegű, nem vezetéssel összefüggő, illetve kezelhető.

2015. szept. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az ilyen jellegű pánik nem kizáró ok, általában akinek tömegiszonya van az a vele egy térben lévők miatt pánikol.

Pánikol a buszon, vagy egy zsúfolt helyiségben, a kérdés az, hogy a nyílt utcán is van-e tömegiszonya, a csúcsforgalomban közlekedők pl milyen hatással vannak rá.

Ha ez csak néhány nehéz légvétel, még nem gond, bár érdemes kezeltetni, mert idővel elhatalmasodhat.

2015. szept. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!