Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Vajon kihez lehet fordulni az...

Vajon kihez lehet fordulni az alábbi problémával? Debrecen Dózsa György utca és Sínay Miklós utca közlekedése

Figyelt kérdés

A Sínayról ha a balmazújvárosi út fele szeretnénk haladni akkor vagy nagyot kell kerülni vagy balesetveszélyes módon lehet csak megfordulni(a legtöbben ezt használják), de ugyanez a helyzet a Dózsa György utcán lévő néhány háztömb gépjárművel rendelkező lakójával is!

Felvázolok 1 gyakori lehetőséget, aki nagyjából ismeri az adott területet az tudja majd követni, tehát a Sínay Miklós utca 7-5-3 számú házak előtti parkolóból elindulva a Dózsa György utca felé csak jobbra tudunk kanyarodni, ez a kötelező haladási irány, a következő kereszteződésnél csak egyenesen vagy jobbra tudunk kanyarodni(vajon mennyibe került volna egy plusz programot beiktatni, ami csak a mi sávunkat engedte volna egyenesen és balra-jobbra?), tehát itt ha nem akarunk nagyot kerülni, akkor jobbra kell fordulni, ahol meg kell fordulnunk, a parkolóban, na most általában nem egy kocsi megfordul,egymás után ami eléggé balesetveszélyes. Felesleges hibaforrás! Máshol se jobb a heylzet, tehát általában ez még a jobbik eset, ezt szokták a legtöbben használni. Rendkívül bosszantó a mindennapokban...



#közlekedés #Debrecen #Sínay Miklós #mindennapi kihívás #felesleges balesetveszély #balesetveszélyes közlekedési rend
2016. jan. 15. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:

A városüzemeltetési osztályhoz kellene fordulnod.

Az nem biztos hogy megoldják a problémát, de legalább fontoskodhatnak és nem érzik magukat feleslegesnek...

2016. jan. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Most én vagyok a hülye, vagy nem erről a kereszteződésről van szó?

[link]

2016. jan. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ez is Sínay, de ez a másik része, itt semmi gond!

Erről van szó, itt nem engedi a balra kanyarodást:

[link]

2016. jan. 16. 10:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát én itt simán kimegyek balra, pont leszarom...
2016. jan. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ha egy héten 1x kellene leszarnám én is, de naponta többször is elég necces, főleg, hogy a sünök besunyulnak az ázsia melletti betonfal mögé, szóval csak óvatosba...
2016. jan. 16. 20:47
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az útvonal megengedett:

[link]

(Bocs de csak kézzel tudtam rajzolni, mert az útvonaltervező szerint csak gyalogosan szabad erre menni)

Itt semmi se tiltja a behajtást és csak pár méter kerülő.

2016. jan. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lemaradt a link. :(

Na szóval itt nem tilos behajtani:

[link]

2016. jan. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sajnos itt se megoldott az átjárás! Le van zárva a járda teljes szélességében oszlopokkal, illetve ha mégis át tudnék menni akkor is ott van az hogy bármikor büntethetnek! Nem hiába nem engedi az útvonaltervező sem!

Azért köszi, de sajna ez nem jó....

2016. jan. 17. 16:30
 9/10 A kérdező kommentje:

Még annyit hozzáfűznék, hogy hatalmas bal%//sz volt aki tervezte a környéken a közlekedést, remélem van róla diplomája is, mert kitörölheti vele...

Szerencsére nem csak az én véleményem ez!

2016. jan. 17. 16:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Most néztem jobban, tényleg van egy sor oszlop, bocs. Amúgy az a rész nem egyértelműen járda.
2016. jan. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!