Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miskolcon melyik autósiskolát...

Miskolcon melyik autósiskolát ajánlanátok, és mik a tapasztalatok? Hogy állnak az emberhez?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 2. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Miskolcon, az ismerőseidtől érdeklődj, és konkrétan egy neked megfelelő gyakorlati oktatót keress.

Az iskolákban az elméleti oktatásokon nem szokott gond lenni, ott nem foglalkoznak vele, hogy X, Y tanuló mennyire veszi komolyan a tanulást, mindenki saját magának tanul.

Akkor fordul komolyabbra a helyzet, amikor sikeresen levizsgáztál KRESZ-ből, és beülsz a volán mögé, a gyakorlati oktató mellé.

Vele össze leszel zárva, csak rád figyel, és ott már követelmények lesznek.

Lehetnek jó, kevésbé jó, és rossz oktatók egy iskolán belül is, nem mindegy kivel leszel össze zárva.

Nagyon ritka az olyan oktató, aki soha nem emeli fel a hangját, ha a tanulója olyat ront, amit már nem illene, viszont az ok nélkül acsarkodó mellett meg nehéz tanulni.

2016. ápr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miskolcon elég sok van, de alapesetben érdemes a kissebbeket is meglesni, ott kevesebb a várakozás.
2016. ápr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én a Tóth Autós iskolát ajánlom, és gyakorlati oktatónak a legjobb választás Kiss Barnabás.
2016. ápr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A Hargitaihoz ne menj,rengeteg pénz,sok kiabálás és nem tanít meg vezetni...
2016. ápr. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, épp a pozitív, és negatív dolgokra voltam kíváncsi!


Oktatót én is választhatok?

2016. ápr. 6. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!