Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Véda-kamerák akkor is villanna...

Véda-kamerák akkor is villannak, ha nincs szabálytalanság?

Figyelt kérdés
Amikor sötétben vezetek, már többször is volt, hogy villant amikor elmentem alatta, pedig nem hajtottam gyorsan és az öv is be volt kötve. Más is észrevette már ezt?
2016. ápr. 19. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Legutóbb nekem is villant, de őszintén szólva kicsit gyorsabban is mentem, úgy egy tizessel, mint kellett volna. Úgyhogy nem tudom, egyelőre nem jött a csekk, pedig ez már 1-2 hete volt. :)
2016. ápr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Az nem villanás, hanem folyamatosan világít egy halvány led, de ez csak egy bizonyos szögből látszik, így amikor elhalad alatta az autós, akkor "beér" ebbe a síkba és egy villanásnak látja.
2016. ápr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A ledet szoktam látni, de az pirosnak tűnt nekem, amikor elhaladtam akkor viszont egy fehér villanást láttam. Azért köszi, remélhetőleg nem kapok csekket :)
2016. ápr. 19. 14:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Mért kapnál? Ha volt öv is és a sebesség is ok volt.
2016. ápr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Statisztikát is készít a kamerarendszer, tehát elvileg megvan a lehetősége, hogy akkor is lefényképez, ha nem követtél el semmilyen szabálytalanságot.
2016. ápr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!