Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit gondoltok, ennek mi...

Mit gondoltok, ennek mi lehetett a jelentése?

Figyelt kérdés

Autópályán mentem a külsőben, mögöttem jött egy osztrák rendszámú CLA Mercédesz a belsőben, vele párhuzamosan egy 4-es BMW magyar rendszámmal.

Mindkettő elég gyorsan jött, szerintem olyan 170-80 körüli tempóval.

Utolértek, a BMW fékezett miattam, a Merci elhúzott a belsőben, és pár száz méterrel arrébb lassított, aztán villogott 3-4-et az elakadásjelzőjével.

A BMW átment a belsőbe, utolérte, ment mögötte egy darabig, húzta rá a refit, de már jóval lassabban haladtak (kb 130-140-el)

A Merci maradt a belsőben, a BMW meg megelőzte jobbról, és rövidesen már nem is láttam, a Mercis tartotta a 140-es tempót tovább, és utána kiment a külsőbe.


Nincs jelentősége, csak érdekelne, kit mit gondol?

Az osztrák Mercit egy 60-70 év közötti idős férfi vezette,az utasa egy hasonló korú hölgy volt, a BMW-t meg egy 20-25 közötti srác, hasonló korú utassal.


2017. ápr. 28. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán:

A Mercis osztrák elkezdte előzni a belsőben a barom BMW-st, az meg szintén elkezdte nyomni neki, nehogy már megelőzzék, így egymás mellett haladtak egy darabig, ekkor értek utol.

Az osztrák öreg úgy gondolta, ő rontotta el a túl félős előzésével, és elnézést kért a villogással a BMW-stől, hogy fékeznie kellett.

Az meg felháborodott rettenetesen, hogy valaki meg merte előzni, és rávillogva elhúzott.

2017. ápr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én csak megerősíteni tudom a sztereotípiát a személyes tapasztalataim alapján: bmw sofőrök hülyék.
2017. ápr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én meg csak azt tudom mondani, hogy ilyenkor takarodj el a közelből, de sürgősen. Menjenek csak el jó messze tőled a vadbarmai és törjék össze nyugodtan magukat máshol, de ne a te autódat. Ez a legjobb, nem kell gondolkozni mi járt a fejükben, értelmes nem igazán úgy se....
2017. ápr. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!