Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A telefont forgalmi vizsgán...

A telefont forgalmi vizsgán is célszerű kikapcsolni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Bilimész vagyok és azért írok ki kérdést ugyanis hamarosan megyek forgalmi vizsgára! Ott komolyan veszik e a mobil használatának szigorlatát? Hiszen ott nincsen senki vizsgázó melletted! A válaszokat előre is köszönöm! Sziasztok!
2017. júl. 8. 22:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem mert KRESZ VIZSGÁN már kiküldtek ez miatt!
2017. júl. 8. 22:33
 2/5 Alex Fly ***** válasza:
100%

Mivel vezetés közben a KRESZ tiltja a telefonhasználatot, így semmi okát nem látom annak, hogy bekapcsolva tartsd.

De az alapvető udvariassági szabályok alapján ennek természetesnek kellene lennie.

2017. júl. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szakoktató vagyok! A telefont némítsd le a vizsga előtt. Valamint érdemes hosszú nadrágot, és egy inget felvenned (lehet rövidujjú is). A vizsgabiztosok nem nézik jó szemmel, ha klottgatyában, meg izompólóban jelensz meg.

2017. júl. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lenémítanám minimum, mert rendkivül kínos tud lenni, hogyha egy csendes helységben, ahol egyébként nagy a feszültség, elkezd hangosan csörögni a telefon, és ezt végig kell hallgasd, mert nem nyúlhatsz hozzá. Ez elég alap dolog.
2017. júl. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Èn 4 ève vezetek, de tanuló vezetèsnèl kikapcsoltam, amióta a saját kocsim vezetem azóta meg le nèmítom a mobilom vezetès közben. Nagyon rossz tud lenni mondjuk egy autópályán, hogy csörög a telefon ès a legközelebbi kihajtóig nem állhatsz meg ès hallgathatod ahogy csörög a telefon
2017. júl. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!