Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapesten melyik környéket...

Budapesten melyik környéket kerüljem BKK-val?

Figyelt kérdés

BKK-túrát szeretnék tartani, de félek, hogy valami "vad", veszélyes környékre tévedek. Van-e ilyen Budapest területén: tehát bárhol, ahová eljuthatok egy sima Budapest-bérlettel. Bármilyen megálló, viszonylat, ha van, kérlek, írjátok le!

Előre is köszönöm!

Üdv



2019. aug. 13. 18:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Én a 99-es buszt nem ajánlanám,nekem jóideig kellett mennem ott,érdekes alakok vannak ott
2019. aug. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
35%

első válaszoló ku.rva vicces igen köszönjük


amúgymeg

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__24..

2019. aug. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%

Ha igazi túrát akarsz tartani, akkor abból bizony nem maradhat ki a 68-as, 95-ös, 99-es busz, 28-as és 37-es villamos sem (ezek kb. a leggázabbak).

Egyiken sem lesz semmi bajod, de néha előfordul, hogy felszállnak a testvérek és nyomatják maximumon a zenét a Wish-ről rendelt bluetooth hangszóróval :D

A rosszabb helyzet a drogosok, akik indokolatlanul beléd tudnak kötni, de azok se bántanak, csak idegesítőek.

Ha meg valaki tényleg nagyon zavar, akkor leszállsz és megvárod a következőt.

2019. aug. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%

Tegnap voltam pont BKK túrán, Kőbánya volt a kiindulási és a végpontom is. A 28A villamoson volt pár fura alak napközben, de semmi balhé nem volt. Este kb 8 után a 95-s busszal jöttem, el a Hős utca mellett, a busz tele volt normális emberekkel, semmi atrocitás. Viszont a H5 (hév) és az 1-es villamos dugig volt fesztiválozókkal, na ezeken nem éreztem magamat biztonságban. A többi járaton semmit nem észleltem.

A héten több időt is töltöttem a Baross-Práter utca, Teleki tér környékén, nem a legbizalomgerjesztőbb emberek mászkálnak, de senki sem kötött még belém. A legjobb, ha kerülöd a szemkontaktust és ne bámuld Őket, ha kirívóan viselkednek. De sokkal jobb lett a 8. kerben a helyzet mint pl 5 évvel ezelőtt, majdnem minden sarkon állnak a rendőrök. A 10. ker-t viszont az új "nyóccker"-ként emlegetik páran, elég lepukkant is, nincs kb. semmi látnivaló.

2019. aug. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
36%
37-es villamoson is ültem éjjel volt budos fazon meg egy az épp tekerte be a jointot de ezek nem olyan veszesek.
2019. aug. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

Ezeket szokás a legrosszabbnak mondani: 1, 23, 24, 28, 37, 51, 66, 99

De igazából a környékekre érdemes figyelni: Hős utca, Illatos út, Határ út és környékükről sokszor hallani a hírekben.

Legrosszabb kerületek: VIII, IX, X,

Még szintén nem olyan jók: IV, XV, XVIII, XX, XXII

Legjobbak: I, II, XI, XII

Persze hozzá kell tenni, hogy MINDENHOL lehet fura fazonokba bukkanni. Engem pl az Árpád hídnál ütöttek meg minden ok nélkül egyszer az aluljáróban. Aluljárók amúgy nem valami szerencsés helyek, de legalább már többnyire be vannak kamerázva.

Én a következő járatokat szeretem így városnézésre: 296, 204, 150, 212, 105, 15/115.

Én pl csináltam olyat, hogy Békásról át Újpalotára 296-tal, onnan 46-tal Helikopterig, majd 168E-vel Örsig, M2/M4, Újbuda, onnan 212 Németvölgy, ott volt dolgom is, majd 59, H5, 34 haza. Vagy még egy érdekesebb Óbudáról 9, majd 151 Csepel, 71 vissza, 138-cal Camponáig, 150 Újbudára, onnan is lehet aztán 212-zni. Célom a város másik felének a megismerése volt valamilyen szinten, ahová amúgy egyáltalán nem kell mennem pesti külkerületek. Persze, volt több is.

2019. aug. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
De jó még a 29 is, az lemaradt. Úgy általában a ritkább, elsőajtósok a legbiztonságosabbak.
2019. aug. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
34%
A nyócker mélyét (24-es, 28-as, 37-es villamos, 99-es busz) és a Hős utca környékét (1-es villamosnak az a szakasza).
2019. aug. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
22%
A 82-es Troli vonalát, és a 7-es busz vonalát teljes egészében jobb elkerülni. Még a 100E az, amit nem tartok túl biztonságosnak.
2019. aug. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A 28-as, 37-es villamosra csak akkor menj, amikor durván meg vagy fázva, hogy ne érezd a szagokat.
2019. okt. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!