Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hol lehet megnézni, hogy pl...

Hol lehet megnézni, hogy pl Szeged-Kecskemét között még hol áll meg a vonat? A sorrendre vagyok kíváncsi, hogy tudjam hol kell leszállnom. Tehát a megállók érdekelnek.

Figyelt kérdés

2021. jan. 8. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A MÁV oldalán rákattintasz az adott járatra, és megnézed.
2021. jan. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

ebben a pdf-ben alul: [link]


illetve itt:

[link]

azt te tudod, hogy milyen vonattal mész gyors vagy személy.

bal oldalon lenyitod a kis nyilat és jobb oldalon lesz a vonat száma. ha arra kattintasz kidobja a megállásonkénti menetrendet.

2021. jan. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
0%

Ha egy picivel nagyobb város a célpont (Kecskemét, Győr, Siófok stb) akkor Oszkárt is használhatsz. Autós személyszállítás. Én évek óta velük megyek 2000 ft-ert fent vagyok Budapesten (Szegedtől) másfél óra alatt.

Ha így tartasz hogy rossz helyen szállsz le a vonatról stb

2021. jan. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Ajánlom figyelmedbe az utas.hu alkalmazást és weboldalt . Még nem tud valós idejű infókat , viszont messze a legrészletesebb térképnézettel rendelkezik. A BKK Futár alapjára épült.
2021. jan. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Jaja most különösen ajánlott 4-5-9 vadidegennel összezárva lenni egy autóban másgél órán keresztül

Nekem például a háziorvosom kifejezetten ezt írta fel! És Zachertől-Káslerig mindenki ajánlotta már :D

2021. jan. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
14%

Hát a kabinos vonatnál sincs külön minden ember. És az autókat legalább fertőtlenítik és tisztítják minden nap. Szerintem a vonatokat fertőtlenítik? Ugyanúgy ott is mindenkinek maszkban kell lenni. Én minden 2. héten utazok oda vissza mióta a koronavírus megjelent. Egyszer sem kaptam még el a vírust. Remélem ígyis marad.

Mindeninek szíve joga eldönteni mivel utazik de a vonaton sincs az ember nagyobb biztonságban :)

2021. jan. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A vonat nyugatinál rak le ami sokkal jobb számomra mint, hogy oszkárral menjek és lerakjon a buszállomásnál.
2021. jan. 8. 18:35
 8/9 A kérdező kommentje:
És nem "tartok", hogy hol szállok le csak kérdeztem hol lehet megnézni.
2021. jan. 8. 18:36
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2021. jan. 8. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!