Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » 20:00 után buszon ellenőrzik...

20:00 után buszon ellenőrzik hogy munkából mész-e haza?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy tömegközlekedésen is ellenőrzik-e 8 után, hogy munkából mész-e haza? Faluról be kell mennem a városba hétvégén és csak 2 óránként van busz oda is meg vissza is, így nem tudnék 8 előtt hazaérni. Itthon a megállótól 2 háznyira lakok, azzal nem lenne probléma.

Válaszokat előre is köszönöm!



2021. márc. 5. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
A buszsofőr nem fogja. Hogy a rendőr felszáll-e arra a buszra, azt kétlem.
2021. márc. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
A buszon nem, viszont a busz nem a bejáratig visz, gondolom.
2021. márc. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem foglalkoznék ezzel.
2021. márc. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Általában nem, de bármikor ellenőrizhetik.
2021. márc. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából bármikor ellenőrizheti a rendőrség és a honvédség, bár én legfeljebb buszàllomásokon láttam őket, járműveken nem. De elméleti lehetőség van rá, ráadásul most eléggé elbåszta a kormány a járványkezelést és van rá esély, hogy átesnek a ló túloldalára.
2021. márc. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
A buszon valószínűleg nem lesz ávós, a falvakban meg egyébként sincs. Nyugodtan menj!
2021. márc. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
36%
Basszák meg a rendőrök. De csak azért mert zömük ÁVH-s beállítottságú.
2021. márc. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%
Nem jellemzo. Nekem a haz elott all meg. Sokszor szalltam fel 8 elott es ertem haza 8 utan. Ha jon zsaru csinalj ugy mintha elaludtal vna ha nincs papirod.. de en am is elmaszkalok 8 utan is kapjak be. Ugyse kapnak el gci gyors vagyok 🤣💪
2021. márc. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!