Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyi egy budapesti troliveze...

Mennyi egy budapesti trolivezető átlagos havi bruttó keresete? Mennyi ideig tart elvégezni a TR tanfolyamot a kezdetektől az első önálló menetig?

Figyelt kérdés

2021. márc. 29. 16:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A fizu változhat műszaktól függően + a szokásos túlóra, pótlékok, stb. függvényében. Troli, autóbusz órabére fent van amúgy a honlapon. Villamosvezetők órabére a legmagasabb a j.vezetők között.

Mostanában ugye telítettek voltak a garázsok, így alapórán ment mindenki, ergo elég szarul lehetett keresni. Most elég sokan kiestek a Covid miatt, vagy felmondtak, így lehet túlórázni, több a lóvé is - bár ezt nem tudom megerősíteni, csak feltételezem. Igaz, nem tudom, troliban hogy működik pontosan, én egy másik buszgariban voltam korábban.

A tanfolyam hosszáról nem tudok, egy korábbi videóban volt interjú egy trolis oktatóval, ha jól rémlik kb. 4 hónapot mondott. Ez persze megint függhet attól, h beüt-e egy 125-ik Covid hullám, mikorra kerülsz hatósági vizsgára, hányszor buksz vizsgán, stb. Aláírni meg sztem 2 évre kell.

De legbiztosabb infot a garázsból kapsz.

2021. márc. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!