Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budaörsi BKK buszokra kell...

Budaörsi BKK buszokra kell pótjegy BKK bérlet mellé amikor elhagyom budapest határát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lenne egy olyan kérdésem, hogy ha én BKK havi/negyedéves bérletet veszek, akkor azzal utazhatok budaörsön a BKK járatokon (40/40B/140/140A/240) pótjegy/kiegészítő jegy nélkül? Vagy esetleg kell nekem venni pluszba jegyet minden alkalommal, miután kiértem budapestről, vagy addig míg el nem értem budapest határát?

Múltkor mikor arra utaztam elég volt csak a BKK vonaljegy, nem kellett semmi több (de ez csak vonaljegy volt, nem tudom, hogy a bérletnél mi a szabály). Sajnos nem találok erre vonatkozóan információt a bkk weboldalán.


Segítségetek és válaszotok előre is nagyon köszönöm!



2021. okt. 12. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kiegészítő jegy/bérlet kell mellé. Ellenben egy vonaljegy a teljes vonalra szól akkor is, ha 40 kilométeres és elhagyja Budapestet (956).
2021. okt. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A vonaljegy a teljes vonalra érvényes (de csak a buszoknál, hévnél nem)


A napijegy, budapest bérlet stb. csak budapest határáig érvényes a külső szakaszra környéki jegyet vehetsz.

2021. okt. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!