Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha az új diákigazolványom még...

Ha az új diákigazolványom még nem érkezett meg ( a régi elveszett), de az iskolalátogatási, és a diákigazolvány igényléshez kapott sárga csekk igazoló része nálam van, érvényes e a bérletem?

Figyelt kérdés
A bérletigazoló lapon vagy igazolványon így nincsen diákigazolvány szám. Ideigleneset meg nem ad az iskolatitkár, mert: "Minek? Ha igényeltem diákot"
2010. szept. 8. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Olyan nincs, hogy "nem ad". Ha a régi elveszett és még nincs új, akkor KÖTELESSÉGE ideiglenest adni. Az új diák két-három hónapig is készülhet, úgyhogy én "nem kockáztatnék", menj be és közöld, hogy neked jár a diákkedvezmény, amelynek feltétele az, hogy legyen diákigazolványod. Az iskolalátogatási meg a csekkszelvény SEMMIT nem ér.
2010. szept. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

bérletre írd a neved,legalább abba ne kössenek be a buszon vagy bárhol

+a sárga csekk azért legyen nálad

2010. szept. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
63%
Az iskolalatogatasi igazolast nem fogadja el a kaller vagy az ellenor, meg szerintem a csekket sem, mivel azon sincs rajta a fenykeped meg az adataid, meg ilyenek. Mindenkeppen menj be a titkarsagra es mondd meg annak a lusta idiota p*csanak, hogy neked ideiglenes diakigazolvany KELL! Vigyel magaddal egy igazolvanykepet is!
2010. szept. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hali.Na megkérdeztem a volánnál,és azt mondták,hogy ÉRVÉNYES.Szóval ha van nálam iskolalátogatási,és a sárga kis csekkdarab,akkor oké.Maximum még a lakcímkártyámat kérhetik el.Azt mondta a nő nem gond ha nincs a bérletigazolványhoz diákszám írva mivel még nincs,és az új diákét kell odaírni.Az ideiglenes meg felesleges addig.

Szóval akkor érvényes a bérletem.Köszi a válaszokat.

2010. szept. 9. 17:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ha van iskolalátogatásid akkor nem büntethetnek meg és diák bérletet,jegyet is vehetsz vele. Amúgy buszvezető vagyok.
2010. szept. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!