Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Buszozás veszélyei? Mire kell...

Buszozás veszélyei? Mire kell figyelni?tapasztalatok, storyk?

Figyelt kérdés
Eladtam a kocsim, így kénytelen vagyok buszozni, ingazni.

2022. jan. 28. 18:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
24%
Hat az szop.as. Fagyoskodhatsz most telen siethetsz hogy le ne kesd a buszt setalhatsz mint a k.rva elet. A buszon meg sokszor a sok otvar akik nem furodnek budosek hullareszegek. Jo is az buszozzal csak
2022. jan. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
56%
Korábban jön a busz, sokat késik, nem vesz észre a sofőr és továbbhajt, nem áll meg ahol le akarsz szállni, télen megfagysz várakozás közben, nyáron megsülsz.
2022. jan. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
28%
Öltözz fel jól, az értékeidet belső zsebben tartsd, ne utazzál hajnali órákban
2022. jan. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
29%

Kirabolnak, megszúrnak injekciós tűvel esetleg nagyobbal, megdugnak, elkaphatsz gyakorlatilag minden létező fertőzőképes vírust/baktériumot/gombát, rosszul lehetsz az emberek bűzétől, ráadásnak a sok fürdetlen büdös "ember" még fújkálja is magát hogy elfedje az ürülékszagot, jöhet korábban a busz, jöhet később a busz, szétfagysz a megállóban de legalább a buszon is hideg van.


JA igen és mindez nem csak a buszon, hanem a megállóban is megtörténhet.

2022. jan. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom, az eddigi válaszolók milyen gettóban laknak, de nekem korántsem ilyen rosszak a tapasztalataim.


A legjobb az, hogy hirtelen lesz egy csomó felszabaduló jövedelmed, mert nem talicskázod bele a verda üzemeltetésébe. Az sem rossz, hogy meló után be lehet ülni egy-két sörre a kedves kollégákkal. Az pedig külön jó , hogy a környéken élők közül néhányat megismersz, szóba elegyedtek és így bővül a kapcsolati hálód.

2022. jan. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
31%

5-ös


Budapesten, illetve mikor a munkám úgy hozza Békéscsabán/szegeden, egyiknek sem a gettós részén szoktam utazni, de mindenhol előfordulnak a fent sorolt jelenségek :)

2022. jan. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
22%
5os jolvan buszozz csak jo neked XD inkavb tankolok az autoba es tudom azt hogyha 70km-re is megyek nem kell az orat nezegetnem hogy mikor indul a busz nem kell km-ereket setalnom a buszmegalloig nem kell fagyoskodnom. Ha beakarod menni a boltba utkozben bemegyek ha megehezek elmegyek egy kajaldaba. Az erzes amikor vezetsz uberli azt mikor a buszon ullsz (persze ha le birsz ulni mert nem mindig van hely) azt nezel ki a fejedbol.
2022. jan. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, konkrétan hol fogsz buszozni?
2022. jan. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Várpalotarol Székesfehérvárra, ott pedig helyijáratozok.
2022. jan. 28. 19:21
 10/22 anonim ***** válasza:
92%

9: szerintem akkor fölösleges aggódnod...


Azért az nem egy Mordor... :)))

2022. jan. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!