Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Fel lehet-e vinni elektromos...

Fel lehet-e vinni elektromos rollert összecsukott állapotban a Volán buszokra? Vagy a poggyásztartó helyre kell tenni a busz oldalában? Holnap utaznék.

Figyelt kérdés

2022. jún. 23. 19:25
 1/3 anonim válasza:
100%

Utazz a rollereden, de inkább dobd ki.

Na jó, gyűlöletbeszédet félretéve egyébként lehet, vagyis én pont ma láttam valakit, aki felvitte az utastérbe. De ha nem vagy biztos benne, akkor kérdezd meg a buszsofőrt.

2022. jún. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

A simát összecsukva lehet, az elektromost nem.

Pongyász térbe kell tenni.

2022. jún. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem egyelőre hanyagold.

Normál esetben fel lehet vinni és fel is enged a sofőr (vagy beteszed a csomagtartóba), az elmúlt 2 hétben viszont kétszer is tanúja voltam, ahogy az utasnak egy szép vitát kellett folytatnia, hogy szállíthassa az e-rollert (két különböző sofőr, különböző utas stb.). Tehát a szabályok szerint viheted (mint megfelelő méretű poggyászt), viszont ha valaki nem enged fel emiatt, akkor hiába írsz jogosan panaszlevelet, aznap bizony hoppon maradsz.

Ha van poggyásztartó, akkor oda kell tenni.

2022. jún. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!