Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szerintetek jó az InterCity...

Szerintetek jó az InterCity 1. osztály prémium (1+)?

Figyelt kérdés

#InterCity #Első osztály prémium #1. prémium
2022. szept. 22. 00:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy időben rászoktam, de most már inkább megint telekocsival utazom. Kényelmes, tetszett.
2022. szept. 22. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

az 1. osztály jó, igen


az 1+ is, valószínűleg megéri a még plusz 1000 Ft felárat is, de arra sajnálom a pénzt

2022. szept. 22. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetne egy doboz sör is az árban a kávé helyett, de így sem rossz.
2022. szept. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#2 egyszer ha áll az végállomáson, akkor kéredszkedj fel és próbáld ki. Nyáron a retró hétvégén én is így csináltam Tapolcán.
2022. szept. 22. 14:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 csináltam már ilyet, végállomáson beültem oda kipróbálni, a kalauz kérdezte hogy oda szól e a jegyem, mondom nem, mindjárt eljövök, csak kipróbálom, nem csinált belőle gondot😄
2022. szept. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 na, ezt nem is tudtam, hogy van egy kávé az árban, köszi.
2022. szept. 24. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Alapból egy minden szinten elcseszett tervezés és silány kivitelezés eredménye,az IC+ kocsitípus. Ezt még megfejeli a MÁV karbantartási és takarítási színvonala. Mára teljesen leretkesedett, elkoszlott, semmi sem működő állapotok vannak. A WC ajtó nem zárható, a wc nem húzható le, telibe áll a pisi a wc csészében és a nyitott wc ajtó miatt ez köszönti a felszálló utast. A fülkék ajtajai vagy eszetlen erővel nyithatóak, vagy zárhatatlanok és minden fékezésnél előre-hátra csapódnak. A büfés képtelen megmelegíteni a kaját mert nincs elég áram a mikrónak, de még a telefontöltőnek se. A légkondi ezerrel hűt még télen is és rohadtul hangos. Bazi nagy foltok a szőnyegen és az űléseken. És ezt nevezi a MÁV prémium 1. osztálynak. Szánalmas. Az a hülye aki ezért fizet.
márc. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mint hülye, aki ezért fizet, kérdezném, hogy melyik vonalakon szoktad ezt tapasztalni, mert a Tokaj IC-n én legfeljebb abba futok bele, hogy rosszul záródik a fülke ajtaja vagy leesik a szemetes. A légkondi tényleg probléma, amiatt nyáron le is szoktam róla.
márc. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!