Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mikor lesz már meg az első...

Mikor lesz már meg az első IC+ vezérlő? Melyik mozdonnyal lehet majd összerakni?

Figyelt kérdés

2022. nov. 17. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Mindegyik újabb géppel fog működni
2022. nov. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nagy valószínűséggel nem lesz egyáltalán. Ha mégis, max. évek múlva.
2022. nov. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#3 Eredetileg tervezték. Videó is jelent meg róla, sőt, még az Indóház magazinban is szerepelt. Nagyon hasznos lenne szerintem.
2022. nov. 17. 21:06
 4/4 anonim ***** válasza:
84%

Én is tudom, hogy tervezték. Talán meg is van tervezve teljesen.

De ettől még jó kérdés, hogy lesz-e belőle valami. Nem egy sikertörténet ez az IC+ gyártás, hiába "magyar": vannak minőségi problémák az összeszereléssel, sok fontos alkatrészt nem hazai gyártású, kis kapacitással, lassan lehet előállítani őket, de akadályozza ez a tevékenység a meglévő kocsik javítását, fővizsgáját.


A most távozó Vitézy terve az volt, hogy rendeljünk meg 50db-ot a Vectron opcióból, és vegyünk hozzájuk 39+10db Railjet-szerű ingavonati szerelvényt, amit feltehetőleg a Siemens nyert volna el, a Dunakeszi Járműjavító bevonásával adva hozzá hazai értéket.

Na most ha ez a terv megvalósulna, akkor semmi szükség nem lenne az IC+ vezérlőkre. De nem tudjuk, hogy Lázár alatt mi lesz a beszerzésből...

2022. nov. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!