Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Tokaj intercity mióta áll...

A Tokaj intercity mióta áll meg Hatvanban és Debrecenben is?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy én néztem ezt el, vagy ez valami új dolog.


Kb havi szinten teszem meg az utat. Eddig Debrecentől Szolnokig mentem IC-vel, utána személyvonat Hatvanig, de most úgy látom, hogy elvisz közvetlen Hatvanig az IC. Én még november elején a személyvonattal mentem, de már az is más volt (sokkal modernebb kocsik).


Google nem mondott semmit. Ezt csak én nem láttam eddig, vagy tényleg útvonalváltozás?



2022. dec. 4. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
December 1. óta áll meg Hatvanban. De nem Szolnok felé megy, ahogy IC+személyvonattal eddig megtetted az utat, hanem Nyíregyházán és Miskolcon át.
2022. dec. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tokaj IC-nek most a régi kör IC-t hívják, az mindig megállt Debrecenben. Engem az lepett meg, hogy múlt héten Mezőkövesden állt meg Füzesabony helyett.
2022. dec. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan is volt 3 éve, hogy az intercityk nem Budapestig közlekedtek, hanem Hatvan volt a végállomásuk, mert Pécel-Hatvan között teljes vágányzár volt.
2022. dec. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Fú, ez már 3 éve... Mintha most lett volna.
2022. dec. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!