Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ma utazom vonattal és a...

Ma utazom vonattal és a vonatjegyem olcsóbban vettem,mint ahogy szoktam.Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Évek óta utazom,de mindig ugyan annyiért veszem a jegyet a mávnál.

2022. dec. 25. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
Last minute.
2022. dec. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mikor vetted, hol vetted?

Automatában 5%, online véve 10% kedvezmény van.

Ha elővételben vásároltál IC-re jegyet, az is olcsóbb lehet, mint ha az utazás napján vásároltad.

Létezik már néhány viszonylaton ún. okosjegy is, ami korlátozott számban elérhető, vonathoz kötött, és jelentősen olcsóbb, mint a normál jegy lenne.

Talán még a 26 éven aluliak kedvezménye (33%) is szóba jöhet.

2022. dec. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Apa azért iszik, mert te nem írtál semmi olyan információt sem ami segíthetne a kérdés megválaszolásában.
2022. dec. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
.Kedves 2.válaszoló!Igen ezekkel én is tisztában vagyok.Ugyan azt a vonatjegyet vettem amit évek óta venni szoktam(Automatába veszem és mindig aznap amikor utazom)semmiféle kedvezményt nem vettem igénybe.....
2022. dec. 25. 15:31
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Leírhatnád a viszonylatot (esetleg a vonatszámot), a vonatnemet, az osztályt, illetve hogy mennyi az annyi, úgy könnyebb lenne válaszolni.

A tarifa nem változott, szóval valamilyen kedvezménynek kell lennie.

2022. dec. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Meg ha emlékszel a régi árra, az is segíthet.
2022. dec. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

De ember ÍRD MÁR LE a RÉSZLETEKET4!

Így nem lehet segíteni! Fogalmunk sincs honnan, merre hova mész, milyen vonattal, milyen kedvezményeid vannak, mikor váltottál utoljára erre a viszonylatra jegyet (menetrend váltás előtt (dec.11) vagy ztán?), milyen osztályra.

Ne a pirosat nyomkodd, hanem válaszolj a kérdéseinkre!

Ha nem, akkor jelentjük a kérdés aztán törlik.

2022. dec. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Van egy tippem, hogy eddig gyorsvonattal vagy sebesvonattal utazott a kérdező, így gyorsvonati pótjegyet kellett venni - december 11-e óta viszont nem kell egyik viszonylaton sem. Ez legalább 150 forinttal olcsóbb jegyet jelent, 200 km-nél már 295 forintot - az 5%-os kedvezményt nem számolva.
2022. dec. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen.utolsó akkor az lesz az.Köszönöm Mindenkinek!
2022. dec. 25. 19:57
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Van mit!
2022. dec. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!