Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit lehet tenni a megállóhelye...

Mit lehet tenni a megállóhelyek környékén dohányzók ellen?

Figyelt kérdés
Közterest kell hívni rájuk? Elég egy fényképet készíteni vagy videót?
2023. márc. 8. 06:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Semmit nem tudsz csinálni, de ha ennyire zavar akkor álj arrébb.
2023. márc. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Le kell őket fújni poroltóval.
2023. márc. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
Elkell járni kick-boxolni, amikor már elég erőt és tudást szedtél magadra, akkor nyugodtan oda mehetsz hozzájuk. Aki, nem dohányzik annak valóban elég zavaró lehet.
2023. márc. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 kojee ***** válasza:
24%
Szerintem mindent tiltsanak be mindenhol. Mindenkinek egy fajta ruha, haj, csak ugyan azt az egészséges ételt eheti, napi sport ami leginkább valami nemzeti pl foci mert abban jók vagyunk. Amúgy ha zavar, hogy ha valaki dohányzik olyan helyen ahol neki pl nem tiltott akkor kicsit odébb mész, ha tiltott helyen megkéred hogy legyen olyan kedves menjen arébb mert téged nagyon zavar, és amúgy is tiltott helyen dohányzik, de a kommunikáció sokat tud ám segíteni. És miután minden dohányos arébbküldésével megvagy megállíthatod az autósokat és megkéred őket (beleértve a buszost is) fejezék be a gépeikkel a károsanyagkibocsátást.
2023. márc. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%

Múlt héten vártam valakit a buszmegállóban és rágyújtottam, de nem a megállóban, hanem egy jó 5-6 méterre.

Mivel kuka csak a megálló táblájánál volt, oda kellett mennem és az utolsó két slukkom a megállóban szívtam el, vétkeztem. Közém is lövethettél volna, remélem ez majd megnyugtat, ha a közteresek esetleg nem intézkednének. #hazmesterorszag #pofamleszakad

2023. márc. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 BlackSword ***** válasza:
Nyugodtan csináld, a közteresek majd hivatalból feljelentenek Téged személyiségi jogsértésért... ugyanis csak a megálló területén tilos a dohányzás, mellette már nem... de valakit lefényképezni az akarata ellenére, tudta nélkül... bajban leszel...
2023. márc. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#6 : Ez a konkrét szabályozás, ezzel lehet okoskodni :) : [link]


Nem hiszem, hogy bajban leszek, mert pl tegnap is kiköptem egy tökmagot...


az ajtómon dörömböl a kommandó. Most egyelőre nem tudok többet írni, el kell rejtőznöm.

2023. márc. 13. 14:02
 8/17 anonim ***** válasza:
73%

"#hazmesterorszag #pofamleszakad"

Nekem meg azon szakad le a pofám, hogy nem vagytok képesek magatoktól tiszteletben tartani, hogy nem mindenki akarja szagolni az undorító szarotokat! De ha magatoktól nem tudjátok, akkor legalább az erre hozott szabályt tartanátok be, de erre se vagytok képesek.

2023. márc. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Magától tudnia kéne, hogy megállótól pár méterre szívja el, elnyomja a földön, és aztán dobja bele a megállóban levő kukába, nem a földre, nem az útra. Akiben ennyi igényesség nincs, azt nem te fogod ott helyben megnevelni, csak a saját agyvizedet forralod. Én szakadó esőben is legalább tíz méterre állok meg dohányozni, de nem tudok mit tenni azokkal, akik nem.
2023. márc. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
#8 Te meg általánosítasz rengeteg emberre a saját néhány tapasztalatod alapján, nekem meg az ilyen intelligenciájú egyénekkel derogál egy közlekedési eszközön utazni, mégsem hisztizek, mert nem ér annyit a hozzád hasonló, és szerencsére nem vagytok annyian, hogy aktívan foglalkozzak a fajtáddal. Pedig csak néhány alap emberi dolgot kéne betartanod, hogy ne kelljen olvasnom a "választékosan" megfogalmazott pampogásodat az interneten, de erre sem vagy képes. Ennyit arról, hogy mit nem akar mindenki, mégis az arcába tolják.
2023. márc. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!