Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A 80-as trolinak milyen az...

A 80-as trolinak milyen az utazóközönsége? Biztonságos rajta utazni?

Figyelt kérdés

#BKV #Budapest #troli #80-as trolibusz
2023. aug. 3. 02:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális. Én a Keleti - Puskás Ferenc Stadion között szoktam rajta utazni.
2023. aug. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
11%
Manapság semmilyen BKV-járaton nem biztonságos utazni, mindegyiken vannak cigányok, csövesek és/vagy drogosok.
2023. aug. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

A 2-es villamoson soha nem volt rossz érzésem, éjszaka sem.

Évtizedek óta járok a szentendrei HÉV-vel, egyszer kellett egy nem-kisebbségi trióra biztonsági őröket hívni, 2 alkalommal voltak, akik hangoskodtak, de nem kötöttek bele senkibe, ill. kétszer egy-egy utas, akinek nem örültem, de nem volt vele baj.

A 4/6-oson sincs gond a Sz. K. tér és a Nyugati között.

2023. aug. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Nehéz megítélnem. Sosem utaztam rajta rendszeresen, alkalmanként az Aréna Plazába jártunk moziba szombat esténként néhány évvel ezelőtt. Akkoriban voltak rajta arcok, akik miatt jobban éreztem magam a busz elejében lenni, bár ugye minden nap halljuk szinte, hogy buszvezetőket vernek. Tényleges atrocitás sosem volt.
2023. aug. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljes biztonságos szerintem.

Egy időben napi szinten használtam a Csertő utca - Puskás között, sose éreztem magam veszélyben rajta.

2023. aug. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%
Járj taxival, ha ennyire be vagy mindentől szarva Pesten.
2023. aug. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul rajta egy-egy érdekes arc, de csak annyira mint más járatokon.
2023. aug. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
80-as nem vészes, gyakran járok vele késő este is. Nyilván azért a keletinél várhatóan lesz néha egy-egy érdekes fazon, de nem kell félni.
2023. aug. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%
Hétköznapi prolik, biztonságos.
2023. aug. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Zuglóban éltem, törzsutas voltam egészen néhány hónappal ezelőttig. Sosem volt gond.
2023. aug. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!