Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A MÁV applikációban vásárolt...

A MÁV applikációban vásárolt vármegye bérleteket hogyan ellenőrzik a tömegközlekedési járműveken?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem csak, mert egyik ismerősömnek megvettem a saját telefonomon az ő bérletét, így a bérlete az én telefonom applikációjában jelenik meg. Működik az, mint Debrecenben a DKV esetében, hogy a diákigazolvány vonalkódját bescannelve látják az ellenőrök, hogy arra a diákigazolványra lett vásárolva egy 90% kedvezményes bérlet?

2023. aug. 13. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez hülye ötlet volt :D
2023. aug. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már rájöttem. :D Más számára csak jegypénztárnál meg automatánál lehet vásárolni bérletet, appban nem. De legalább vissza lehet téríteni. Amúgy is csak 21-től lett volna érvényes.
2023. aug. 13. 22:06
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ő telefonján belép a MÁV appba a te fiókoddal, akkor látja a bérletet.
2023. aug. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!