Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy tudom törölni az elkészül...

Hogy tudom törölni az elkészült vármegye bérletet az applikációból?

Figyelt kérdés

Véletlenül kettőt készítettem el, (de csak az egyiket fizettem ki)

A másikat szeretném kitörölni. Ha rámegyek a "szem "ikonra az utazás összefoglalását mutatja, vagyis maga a bérletet.

Törlés gombot nem látok sehol.

Valaki tudja hogyan tudom törölni?


2023. szept. 3. 21:53
 1/10 A kérdező kommentje:

A bérletigazolvány kiválasztásánál van 2

Amiből az egyiket fizettem a másik meg ott van "elkészülve " és szeretném kitörölni.

2023. szept. 3. 21:54
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogy "készült el" a bérlet, ha nem fizetted ki?
2023. szept. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hogyhogy hogy ?

Voltál már a MÁV app-ban???

Először "elkészíted " utána tudod kifizetni.

Én 2t készítettem el és 1et fizettem ki

2023. szept. 4. 13:32
 4/10 anonim ***** válasza:
Bérletigazolványra gondolsz, amivel utána tudsz venni bérletet. Azt a bérletigazolványt, aminek a számával éppen nincs érvényes bérleted, minden további nélkül ki tudod törölni, ha a Továbbiak —> Fiókom menüpontban a Bérletigazolvány adatok fül alatti igazolványok egyikét megnyitva a jobb felső sarokban található szemetes ikonra nyomsz rá.
2023. szept. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nekem nem így vannak elnevezve de tudtam hogy van valahol kosár ikon.

Köszönöm!

2023. szept. 4. 16:43
 6/10 anonim ***** válasza:
#3: Voltam már a MÁV app-ban, de eddig csak jegyet vettem, bérletet nen, az csak akkor "készül el", miután kifizettem. Nem tudtam, hogy a bérletet előbb kell "elkészíteni", és csak utána kifizetni. Elég furcsának tűnik ez így. Megnéztem a bérlet funkciót azóta, tényleg bérletigazolványt akar csináltatni a rendszer először, de annak, gondolom, nincs ára, ezért lehet ingyen létrehozni.
2023. szept. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem is az volt a kérdés Jog ingyen lehet létrehozni hanem hogy véletlen 2t csináltam és hogy tudom törölni az egyiket.

Szerintem egyértelmű h először elkészítés és utána fizetek

Ha nem lenne elkészítve mit fizetek ki?

Ha önéletrajzot csinálsz a neten az is ugynaez. Először kitöltöd utána fizetsz és ezután tudod letölteni ugyanúgy mint a bérletet.

2023. szept. 5. 10:43
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#7

A bérletért először fizetsz és csak utána kapod meg. A bérletigazolványért viszont nem kell fizetni, így szó sincs róla, hogy először megcsinálod és utána fizetni kell, hiszen utóbbi nem igaz. Fizetni csak akkor kell, ha bérletet is veszel mellé, olyankor viszont már először fizetsz s csak utána kapod meg.

2023. szept. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ez nem így van.

Az amit elkészítesz, magyarul kitöltöd az adatokat az a bérletigazolvány az igazából a bérlet (része) ezt készíted el először, majd kifizeted és megjelenik a bérlet. De ehhez először az adatokat (lásd.bérletigazolvány) ki kell töltened. Fizetést követően lehet használni. De előtte el kell készítened. A bérletet nem mellé veszed. Az adatok a bérlet része.

2023. szept. 5. 14:36
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem érted. Te BÉRLETET szerettél volna törölni, és nem BÉRLETIGAZOLVÁNYT a kérdésed megfogalmazása szerint. Azért nem értette senki.
2023. szept. 7. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!