Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Trolibuszvezetés kevés közúti...

Trolibuszvezetés kevés közúti vezetési tapasztalattal?

Figyelt kérdés

Régóta érdekelnek a trolibuszok, és fontolgatom, hogy szeretnék trolibuszvezető lenni Pesten. 22 éves vagyok, 3,5 éve van meg a B-s jogsim, viszont ezidő alatt nagyon maximum 1000 km-t vezettem. Saját autóm nincs is, meg valahogy az autók meg az egyéni közlekedés nem is érdekelnek. A BKV a trolibuszvezető tanulóknak csak a minimum 2 éves jogsit, EÜ2-t és PÁV II-t ír elő.

Mennyire jelentene nekem hátrányt az, hogy nincs igazán rutinom a vezetésben? Vagy annyira más a két járműkategória, hogy igazándiból lényegtelen?



2023. szept. 26. 07:31
 1/4 anonim ***** válasza:
12%

jéééézusom...tipikus önismeret hiány...jelentkezéskor a piszológus tökönszúrja magát, mert iyent még nem hallott..


Hátrányt? A kanyargós Wesselényi utcában, vagy hasonló helyen még rövid busszal is kihívás, pláne egy igazi csúszós, havas dugóban..


Nem ártana pár év teherautón, de minél nagyobbon.


Mindenkinek jobb, ha nem jelentkezel.

2023. szept. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát necces, de talán érdemes megpróbálni. Kezdőként nem tesznek csuklósra szerintem, a tanfolyam alatt meg ugyan gyakorolsz, de a rutin kell pl a belvárosban főleg. Annyiban az 1-esnek igaza van, hogy nem sok az az 1000 km, de senki nem úgy születik, hogy akár bringázni tud :)
2023. szept. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
kb minden csütörtökön van tájékoztató a troli garázsban naponta 2x is, ott mindenféle kérdésedet felteheted :)
2023. szept. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előbb mennék buszra, jobb vonalakat lehet kifogni. Bár ha valaki jól vezet, a troli sem gáz, főleg az önjáró.
2023. szept. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!