Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Egy RegioJeten pl. Bécsig...

Egy RegioJeten pl. Bécsig milyen mértékben érdemes tudni külföldiül? Gondolom azért nem csak csehül beszélnek rajta és talán nem is kell olyan sokat kommunikálni.

Figyelt kérdés
2023. okt. 7. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Minek akarsz bárkivel is beszélgetni?

Felszállsz, leülsz, ha jön a kaller odaadod a jegyed, pl. Bécsben leszállsz.

2023. okt. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jó de úgy tudom van kísérő személyzet meg minden. Csehül és németül pedig nem tanultam. :D
2023. okt. 7. 21:18
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Kísérő személyzet?

Nem a luxus osztályra szól a jegyed, ugye?

2023. okt. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De miért pont csehül? Angolul gondolom beszélsz, mint egy normális ember és kész.
2023. okt. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Cseh cég nem?
2023. okt. 7. 21:54
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Qatar Airways-en csak katariul beszélnek? Vagy a LOT-nál lengyelül? China Airlines-nál csak mandarinul?
2023. okt. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Katariul :) :)


Kérdező, többnyire nincs magyarul tudó személyzet, de azért egy sört vagy teát szerintem bárki bármilyen nyelvtudással tud intézni magának.

2023. okt. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#7: Hát most ilyen kérdésre mit írjon az ember? Argentín légitársaságot lusta voltam kiguglizni, hogy argnetinul kelljen tudni :D


#6

2023. okt. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Legalább C1 német vagy cseh nyelvvizsga kell. A jegyeddel együtt ellenőrzik. :D


#6: amúgy a eurowingsen volt ilyen, hogy csak németül tudott az egyik idősebb stewardess. És valamit karattyolt a kézipoggyászom miatt.

2023. okt. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9: Aham, egyszer, egyik a több közül. Gondolom azóta beiratkoztál intenzív német tanfolyamra, biztos, ami biztos :D
2023. okt. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!