Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hol lehet majd március elsejét...

Hol lehet majd március elsejétől papír alapú HÉV jegyet,vagy bérletet vásárolni? Ha esetleg a BKK-nál nem lehet majd. A csepeli vonalon például nincs is HÉV pénztár.

Figyelt kérdés

jan. 3. 15:38
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
16%
Egyáltalán nem érvényes a határtól. Hol álmodtad?
jan. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
32%

Két különböző irányból járnak be vidéki ismerőseim, egy bérlettel nem jöhetnek.

De ez ugyanolyan hiba lehet, mint a vonaljegy leírása. Vidékre kitérő busznál a vezető kér vidéki jegyet is a vonaljegy mellé vagy két vonaljegyet kér. Hiába kardoskodott valaki, hogy állítólag egész vonalra érvényes. Kérik a pluszt.

jan. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
71%

#21: Itt "álmodtam": "Mindkét bérlet felhasználható Budapest közigazgatási határán belül a MÁV-START vonatain, amennyiben azok nem felárasak, valamint a helyközi Volánbusz-járatokon a fővárosi agglomerációs vonalak – azaz a kék buszok – kivételével." -

[link]

jan. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
66%
#22: Az agglomerációba kijáró buszokon végig érvényes a vonaljegy. Ha a sofőr másik jegyet kér, reklamálni kell, ő nem tudja jól.
jan. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
0%
Többen rákérdeztek már és hibás a leírás, csak tojnak rá. Nem érvényes a külső szakaszra.
jan. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Úgyhogy nem én vagyok hülye, ezt a BKK válaszolta.
jan. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a BKK viselkedik jogellenesen... Én ezt nem tudom megítélni. De bitang-sokan két tarifával járnak be emiatt.
jan. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

A Budapest bérlet nem érvényes Budapesten kívül, a vonalejegy csak a HÉV-en nem érvényes a külső szakaszra, a "kék" buszokon végig érvényes:

"A vonaljegy szinte minden BKK járatra és a környéki buszokra, valamint a HÉV-ekre is: az 1-99, 101-299, 900-999 vonalak teljes hosszán, valamint a H5, H6, H7, H8, H9 vonalakon Budapest közigazgatási határán belül egyszeri, átszállás nélküli utazásra érvényes. Az M1, M2, M3, M4 vonalak teljes hosszán egyszeri utazásra érvényes az ezen vonalak közötti átszállással." - [link]

jan. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
#26: Elküldenéd beidézve a BKK hivatalos válaszát, ahol azt írják, hogy a vonaljegy nem érvényes a buszokon a külső szakaszon? A saját díjszabásukban nem így szerepel.
jan. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

A Csepeli hév vonalon van HÉV pénztár,a Szent Imre téren.

Egyébként meg automatából,kp.-ért is lehet venni bérletet.

febr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!