Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapest keletiből mivel...

Budapest keletiből mivel tudok eljutni leghamarabb Budaörse tömegközlekedéssel?

Figyelt kérdés

Nem vagyok pesti, nem vagyok járatos sem Pestem sem Budaörsön.

Vonattal megyek a Keletibe az odáig tiszta sor. Onnan mivel tudok a legegyszerűbben Budaörsre menni?

hév?metró?busz?


Kérlek írjátok meg, és metró/busz számát is hogy mivel közlekedjek.Ezer hála .


(napközben mennék nem este)


febr. 15. 19:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
61%

Pedig a budapest go-val jó irányba indultál el.

Budapesten és környékén elég sűrű a tömegközlekedési hálózat. Többféleképpen eljuthatsz A-ból B-be. Viszont gyakran előfordul, hogy A és B között nincs közvetlen járat, városon belül át kell szállni. A Keletiből sajnos nem tudok közvetlen járatról Budaörsre. Valószínűleg ez zavart meg téged a budapest go-nál. Kiírt vagy 5 lehetőséget, aztán ugyanúgy nem tudod, melyik buszra kell felszállnod. Ilyenkor az van, hogy mindegyik lehetőség jó lehet, csak az egyik kevesebb átszállással, a másik kevesebb megállóval, a harmadik kevesebb várakozással, vagy épp kevesebb sétával jár. Ezekre az opciókra is rá tudsz szűrni.

Amúgy ha le tudsz szállni már Kelenföldön a vonatról, azzal nagyon megkönnyíted az életedet. A Keleti bent van kb.Budapest közepén, Kelenföld sokkal közelebb van Budaörshöz.

Ha csak a Keletiben tudsz leszállni, akkor érdemes 4es metróval visszamenni Kelenföldre. Onnan a 7es válaszoló leírta.

febr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
61%

Az ilyen jellegű kérdésekre legtöbben a Budapest Go vagy a Google Maps segítségével adnak választ - mert ezek adják legtöbbször a legjobb választ, és térképen is láthatod, hogy merre van. A korábbi válaszok szinkronban vannak a fenti alkalmazások eredményeivel, vagyis ugyanúgy az M4 metrót ajánlja a 40/40B/88/188/767 buszra való átszállással.

Bátran lehet használni.

febr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

11:

Pontosan így van. Találtam több opciót is és nem tudom melyikkel járnék a legjobban.


Nem tudok leszállni Kelenföldön. Békés megyéből csak a Keletibe érkeznek be a vonatok.


Nekem úgy mutatja a Budapest Go, hogy a 4-es metróval elmegyek Kelenföldre odáig oké, utána mutat nekem aluljárót, aztán, hogy "Kelenföld vasútállomás [B]" ez nem tudom mit takar. Lemegyek az aluljárón és a B oldalon megyek fel?

Aztán Kelendöld vasútállomás M 88A-t ír ezt nem igazán értem, hogy lemegyek az aluljáróba, ott megkeresem a B kijáratot de még ugyanúgy a Metrónál leszek (gondolom azt jelzi az M) és felszállok a 88A buszra?


12:

Békés megyeiként szerintem nem mindenkinek világos miket rövidít a Budapest Go. Nem járkálok Pesten, tömegközlekedéssel főleg nem.

" M4 metrót ajánlja a 40/40B/88/188/767 buszra való átszállással."

És pl. a 88 as busz az megegyezik a 88A-val? Mert nekem a Budapest Go 88 A-t mutat nem 88-at.

Ezeket pl. békés megyei lakosként nem tudom, és nem mondja meg egyik alkalmazás sem.


"Bátran lehet használni."

Nekem úgy mutatja a Budapest Go, hogy a 4-es metróval elmegyek Kelenföldre odáig oké, utána mutat nekem aluljárót, aztán, hogy "Kelenföld vasútállomás [B]" ez nem tudom mit takar. Lemegyek az aluljárón és a B oldalon megyek fel?

Aztán Kelendöld vasútállomás M 88A-t ír ezt nem igazán értem, hogy lemegyek az aluljáróba, ott megkeresem a B kijáratot de még ugyanúgy a Metrónál leszek (gondolom azt jelzi az M) és felszállok a 88A buszra?

febr. 16. 21:40
 14/21 anonim ***** válasza:
61%

Van térkép is, ezen látod, hogy melyik busz honnan indul:

[link]


A 88A a 88 betétjárata, azaz ugyanazon az útvonalon megy, de csak egy rövidebb szakaszon. Neked mindkettő jó.

febr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Én inkább a Google Mapset használom, talán pont ugyanazt az adatbázist használják.


Amit kiad az útvonaltervező, az jó.


Kelenföld vasútállomás [B] (kijárat) - a kijárat jelzése a B, szép nagy táblákon jelzik a falon. Térkép itt: [link]

A járatokat is jelzik, ezek egész jól követhetők szerintem: [link] ,19.0185785,3a,59.2y,163.1h,86.42t/data=!3m8!1e1!3m6!1sAF1QipPUDnficj1-JDEnoBHFEqfdEvtr4WuZgcGM-u5_!2e10!3e11!6shttps:%2F%2Flh5.googleusercontent.com%2Fp%2FAF1QipPUDnficj1-JDEnoBHFEqfdEvtr4WuZgcGM-u5_%3Dw203-h100-k-no-pi-0-ya101.77105-ro-0-fo100!7i6912!8i3456?hl=hu&entry=ttu

febr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ez a linkelés nem sikerült a legjobban, de ilyesmi táblák vannak (remélhetőleg matrica nélkül): [link]
febr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek
febr. 16. 22:37
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Le lehet pontozni ettől még a tény az tény marad 30 másodperc lett volna beírni Google Mapsbe a két végpontot ;)
febr. 17. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Ígyis 0%-os vagy, hahaha

Ha menne az olvasás elolvastad volna, hogy ez meg is történt!

Nem ezzel volt a probléma... hanem hogy nem vagyok pesti és nem minden jelölés egyértelmű, de nem fogom ismételgetni amit már leírtam

febr. 17. 11:33
 20/21 anonim ***** válasza:
Kelenföld [B]: a budapesti aluljárók egyes kijáratai A-B-C stb. betűrendben vannak "számozva", hogy könnyebb legyen kitalálni melyik lépcsőn/ponton kell feljönni az aluljáróból, a Budapest GO / FUTÁR ezt jelzi neked. Egyébként a metróból menetirány szerint "előre" kell menni az őrmezei oldalra, onnan indulnak a kellő budaörsi járatok.
febr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!