Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapest Népliget autóbusz-áll...

Budapest Népliget autóbusz-állomásról hogyan tudok eljutni a Korpnai útra?

Figyelt kérdés
Mi közlekedik arra felé, milyen gyakran, és mennyi időbe telhet kb.?
máj. 15. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Korponai útra? Igazából le tudod az egésze sétálni az egész távot, vagy mész 1-es villamossal Bécsi út/Vörösvári út felé egy megállót+séta ha Korponai déli vagy kettőt ha északi része a célod.
máj. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1.: Letudom, csak több, mint 4km, és rövidebb idő alatt szeretném megtenni, hogy ne kelljen az 1 órával későbbi busszal mennem.


Találtam egy tervezőt közben, és ezt adta:

16:01 máj. 20.

Budapest-Keleti

Vasútállomás, Baross tér 1 Budapest 1087


12 perc séta (835 m)

16:13

Asztalos Sándor út

37A

Sörgyár

7 perc (4 megálló)


16:20

Őrház

2 perc séta (174 m)

16:22

Korponai utca 1.

Budapest 1101


Ennél van esetleg gyorsabb mód? Lefutni nem akarom :)

máj. 16. 12:15
 3/9 anonim ***** válasza:

(Ha még aktuális...)


Egyrészt jó lenne eldönteni, hogy honnan akarsz menni: a Népliget buszállomástól vagy a Keleti pályaudvartól. A kettő nagyon nem ugyanaz.


Másrészt felejtsd el azt az utazástervezőt, amelyik elgyalogoltat a Keletitől az Asztalos Sándor út villamosmegállóig, ami ráadásul nem is 800 m ill. 12 perc, hanem kb. 2400 m ill. nagyjából 30-35 perc.


De valójában nem kell ennyit gyalogolni, mert a Keletitől a 23-as vagy 24-es villamossal el lehet menni a Magdolna utcáig (a 2. megálló), és ott át lehet szállni a 37/37A villamosra, amivel valóban az Őrház nevű megállóig kell menni, és ott lesz a Korponai utca eleje.

máj. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3.: Igen, nagyon aktuális!


Mivel az egyik lakhelyemről fogok holnap elindulni, és a Keletinél fogok leszállni. De holnaputántól a másik lakhelyemen fogok élni, és onnan járok majd fel Budapestre, tehát a Népliget buszállomásra fogok érkezni, és onnan kell majd a Korponai utcához eljutnom. Főleg akkor lenne fontos, amikor hazafelé megyek, hogy ne késsem le az utolsó előtti buszt, amire egyébként nem lesz sok időm. Nagyra értékelném, ha letudnád írni a legrövidebb utat mindkét esetben, és azt, hogy kb. mennyi ideig tart.

máj. 20. 18:34
 5/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok


A Keletitől való eljutást fentebb leírtam.


A Népligettől az 1-es vagy 1A-s villamossal juthatsz el Hidegkuti Nándor Stadionig, onnan pedig a 37-es vagy 37A-s villamossal a már említett Őrház megállóig. Ha a Korponai utca déli végéhez közelebb lenne dolgod, akkor az 1/1A villamosról a Kőbányai út/Könyves Kálmán körút kereszteződésnél kell leszállni (a 2. megálló a Népliget M-től), majd onnan a 28-as, 28A-s, 62-es villamosok valamelyikével vagy a 9-es busszal a Kőbánya alsó vasútállomásig (lehet, hogy esetleg Liget tér a neve a megállónak, de az is lényegében ugyanazt a helyet jelöli).


Vagy a Népligettől M3-as metróval - Kőbánya-Kispest irányába - egy megállót mész az Ecseri útig és onnan 3-as villamossal Kőbánya alsó vasútállomásig.


Hogy ez mennyi idő? Nem tudom pontosan, de én olyan 25-30 percet számolnék bármelyik változatra.


Ha a kiindulási helyedről van olyan vonat - vagy egy átszállással elérhető olyan vonat -, ami megáll Kőbánya alsón, az lenne a legjobb, mivel a Korponai utca éppen mellette van.


Egyébként meg javaslom a Google térkép használatát, az kiírja az időket is. Néha persze kiad hülyeségeket, vagy legalábbis nem túl célszerű útvonalat, de azért általában ad jó megoldást is.

máj. 21. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5.: Köszönöm szépen!


Hol találok térképet arról, hogy hol vannak ezek a járatok? Bocs, de még nem kellett egyedül utat terveznem.


Egyébként az a 25-30 jó sok idő, azt a 4km-et 40 perc alatt letudnám gyalogolni. Lehet inkább futva kéne megtennem az utat XD

máj. 21. 09:24
 7/9 anonim ***** válasza:
BudapestGo, mutatja milyen irányú megállók hol vannak
máj. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3-as és 5-ös vagyok


Térképeket itt lehet nézegetni (például):

[link]


Itt van Google térkép, ami utazástervezőként is használható:

[link]


A Népliget buszállomás - Korponai u. közötti eljutás villamossal lehet 20-22 perc is, szerencsés esetben. Gyalogos eljutásra nekem 45-55 percet ad meg a Google térkép - attól függően, hogy Korponai u. melyik végéhez mennék -, de valóban eléggé ráérős gyalogostempóval számol.

máj. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Talán még ez a leghasználhatóbb:

[link]


(Az előbbi voltam)

máj. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!