Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az északi (vasúti) összekötő...

Az északi (vasúti) összekötő híd előtt még mindig kapucska van. Meddig még?

Figyelt kérdés
vaaa, már annyira új év van, mikor mikor? már mennék ott reggelente vagy jönnék délután vagy csak örülnék a tudatnak, hogy akár ott is mehetnék, mikor lusta maradok. szóval nem tudja vki?:( (....közlekedés...hmm...talánazértmégis)
2009. jan. 19. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
én is ott járnék át újpestről a 3ba,állandoan csak halogatják az egész megnyitást,mikor a vonat már június óta jár.eddig tavaly október volt kiírva,most idén tavasz van,tesznek ők nagyba a gyalogosokra és biciklisekre.amikor meg felszálltam a vonatra mert elegem lett,ott idegbetegen nekem esett a kaller egy megálló miatt,hogy dehát maga igénybe vette a szolgáltatást!!!...vicces volt
2009. jan. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jaa már rég mehetnünk kéne... nopedig mostmár jó a bérlet a vonatra is, hűű, télleg, legközelebb drágábbat kell vennem.. ez se túl jó.. namindegy, hidacska, várlaak
2009. jan. 30. 15:54
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi, hogy írtál :)
2009. jan. 30. 15:55
 4/4 A kérdező kommentje:
ÉSMÉGMINDIG
2009. ápr. 16. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!