Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mikortól vezetik be, hogy a...

Mikortól vezetik be, hogy a nyugdíjasok is fizessenek a BKV-n? Már alig várom! Legalább lesz hely.

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 18:09
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
2011. márc. 1. 21:02
 12/21 anonim ***** válasza:
61%
a nyugdijjasnak általába több a pénze mint a diáknak. miért kéne neki kedvezmény? ez szerintem egy régről megmaradt kampányígéret amit be is tartottak a nyugdijjasok meg hasznot húznak belőle. ugyebár a legnagyobb szavazótábor..
2011. márc. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
IGAZAD VAN!!
2011. márc. 1. 21:30
 14/21 anonim ***** válasza:
81%

egyébként meg egy csomóan panaszkodnak h rosszak a buszok és kénytelenek sok helyen még mindig a lerobbant ikarusokat járatni meg a sofőröknek se valami hajjdenagy a bérük ahoz képest h mekkora a felelősség. de ezt a bevételkiesést amit ez a kedvezmény hozott azt véletlenül se törölnék ám el...

amig busszal jártam suliba reggel a helyijárat már televolt az öregemberekkel 7 órakor mert menni kö a piacra. aki sietne az iskolába meg a munkahelyére(mert egyébként a menetrend ahoz lett tervezve ez nyilvánvaló volt) az már néha fel se fért a buszra.

a másik hogy mi fizettünk érte napi 250 forintokat vagy bérletre havi 2k körül addig ők semmit.

2011. márc. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
43%
amúgy sok öreg csak unalmába buszozik, unatkoznak így felülnek az egyik buszra és mennek egy kört.
2011. márc. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
53%
Mekkora szánalmak vagytok. És ugyanazt a nyelvet beszélem, mint ti. Hát szégyelem is magam helyettetek. Nekem nagymamám(Isten nyugasztalja) sohasem szállt fel csak úgy utazgatni köröket és senkitől nem vette el a helyét. Amikor átakarták adni neki, nem élt a lehetőséggel. Úgyhogy nem kéne általánosítani. Amúgymeg ha nem tetszik, vegyetek autót.
2011. márc. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó Válaszoló!Mindenkinek ilyen Nagymamát kívánok!

De sajnos a többség nem ilyen..Kötözködőek,szemtelenek stb.

2011. márc. 12. 19:24
 18/21 A kérdező kommentje:
Ja és lemaradt bocsánat,RÉSZVÉTEM!
2011. márc. 12. 19:25
 19/21 anonim ***** válasza:
egy olyan teknős kb 2 mázsa
2011. márc. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
juj bocs nemide akartam irni ..
2011. márc. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!