Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az igaz hogy ha lejárt a...

Az igaz hogy ha lejárt a bérletem, akkor még két napig elfogadják?

Figyelt kérdés
Valahol hallottam, de nem vagyok benne biztos, és inkább nem kockáztatnék...
2011. ápr. 12. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A bérlet addig érvényes, ameddig a pecsétjén van a dátum.

Aznap 24 óráig.

2011. ápr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ha bkv bérletre gondolsz, akkor biztos nem
2011. ápr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tubarózsa ***** válasza:

Hali! ahogy már elöttem írták addig érvényes ami rá van írva!

a Volánbusznál van ilyen h 2nappal hosszabb (szóval, nem hó 5.ig hanem 7ig.) de ez CSAK a decemberi bérlet(jan7ig) és a azt hisszem az oktoberi(nov7ig). de erről a volánbusz előre tájékoztatja az utasokat, és a dolgozoit is. (az ünnepek miatt van h hosszabb.) MÁV-nál nem tudom van-e ilyen. a BKV-nál 10000% h nincs ilyen. ill a többi volán társaságnál sem tudom van-e ilyen.

üdv 20L

2011. ápr. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jol is neznenk ki... a lejarati datum azert van rajta, hogy az a lejarati datum. Nem pedig az ot koveto elso holdtolte utani harmadik vasarnapot koveto elso harmincnapos honap masodik paratlan sorszamu szombatja.

Az kene meg csak, hogy ugy kelljen kiszamolgatni hogy meddig ervenyes, hat nem egyszerubb rogton azt rairni?

2011. ápr. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Régebben volt az, amikor még csak hónap 1-től lehetett bérletet venni, hogy a következő hónap 3-4-éig érvényes volt még. Az a bérlet valóban "havi" bérlet volt.
2011. ápr. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!